home

Hatha jooga

Pealkiri:

Hatha jooga


Hind:

12 - 15 €

Kestvus:

2h


Aeg:

kolmapäeviti kl.18.30-20.30


Juhendaja:


Sisu:

HATHA JOOGA tunnid põhinevad otseselt iidsetel India ja Tiibeti Tantra jooga õpetustel, mida esitatakse selgel, ratsionaalsel kujul, tänapäeva ühiskonnale lihtsalt mõistetavas vormis. Joogatunnid on ülesehitatud vastavalt rahvusvahelise joogakooli Agama Yoga joogaõpetuste programmile. Nendes tundides tegeleme lisaks füüsilise keha aktiveerimisele läbi joogaharjutuste (asanad), ka energiakeskuste aktiveerimisega (tšakrad), praktiseerime hingamisharjutusi (pranayama), meditatsiooni ja uurime joogafilosoofia erinevaid tahke. 

Joogatunnid annavad sulle hea arusaama jooga sügavamast olemusest ning läbi praktilise kogemuse saad ka parema ettekujutluse iseenda olemusest. Keha muutub tugevamaks, hakkad kogema suuremat tahtejõudu ja enesekindlust, hakkad lahti laskma vanadest mittevajalikest harjumustest ning looma uusi ja tervislikke, hakkad tunnetama emotsionaalset tasakaalu ja sisemist rahu. 

Mis on põhiline kasu, mida need tunnid sulle pakuvad…

Tervem füüsiline ja emotsionaalne keha
Rohkem energiat ja elujõudu
Keskendumisvõime paraneb ja meel rahuneb
Rohkem tahtejõudu ja enesekindlust
Hakkad mõistma sissejuurdunud mustreid oma elus ja mittevajalikust lahti laskma
Õpid energiat tunnetama ja suunama
Koged inspiratsiooni ja võid leida meetodeid, kuidas oma elu soovitus suunas juhtida

Tunnid sobivad nii algajale, kui edasijõudnud joogahuvilisele.

OSALUSPANUS: 12 eurot (tasumine kohapeal sularahas) 
*IGA KUU VIIMANE TUND 15 eurot  (tasumine kohapeal sularahas)
*Iga kuu viimane tund on vastavalt kas tantra jooga või partner jooga. 

Rohkem infot Facebookist:
Tantra jooga & Partner jooga

REGISTREERUMINE: [email protected], 5210480

Palun tule kohale vähemalt 15 min varem, et jõuaksid riideid vahetada ja end mõnusalt sisse seada. Joogamatid, padjad ja pleedid on kohapeal olemas. 
Soovi korral võta kaasa käterätik pesemisvahendid ja föön.

ÕPETAJA: KRISTIINA VIIRES
Kristiina teekond joogasse sai alguse 2007 ashtanga joogaga tutvust tehes. Sealt edasi jõudis Kristiina hatha joogani, Agama joogakoolini ja äratundmiseni, et ta on leidnud oma tee. Kristiina on olnud Agama Yoga joogakooli õpilane alates 2009. Lõpetanud Agama Yoga õpetajate kursuse (500h) 2011 ning Orange Sash joogataseme (400h) 2012 ning käib igal aastal end täiendamas ning tasemeõpinguid jätkamas Agama Yoga koolis Tais, Koh Phangani saarel (www.agamayoga.com). Omab IYF& RYS (500h) sertifikaati. Igapäevaselt tegeleb Kristiina lisaks joogatundide andmisele ka personalijuhi tööga ning korraldab erinevaid enesearengu kursusi täiskasvanutele. 

Loe õpetajast ka siit
http://www.agamayoga.com/teachers/profiles/kristiina_viires