EMA JA BEEBI JOOGA

Pealkiri:

EMA JA BEEBI JOOGA


Hind:

10 €

Kestvus:

1 tund


Aeg:

teisipäev ja neljapäev kell 10.30-11.30


Juhendaja:


Sisu:

Ema ja beebi jooga – raseduse järgne

Uue ilmakodaniku emana on Sinu süda avatud, oled tundlik ja elumuutvas olukorras, sest kui sünnib beebi, sünnib ka ema.

Ema ja beebi jooga kestab tund aega ja sisaldab joogat emale, joogat beebile ja armsat sügavat lõdvestust neile kahele. Kõiki asendeid saab teha koos beebiga või ilma, olenevalt kuidas Sa soovid keskenduda ning kuidas tunneb end laps.

Tund sisaldab tavaliselt beebi venitusi, tuues väikese keha läbi erinevate liikumiste, sisaldades beebimassaži; hingamist ja emadele mõeldud joogapoose; ja joogaasendeid, mis on mõeldud kahele, et anda emadele ja beebidele uusi võimalusi üksteisega suhelda. See on aeg, kus ema saab luua sidet oma lapsega rahulikus ja õpetlikus keskkonnas koos teiste emadega. Emmedel keskendume õrnalt kõhulihastele, õlgade lõdvestamisele, kaelale ja teistele piirkondadele, mis on pinges lapse kandmisest. Harjutused parandavad verevarustust rinnapiirkonnas ning üldist liikuvust ja paindlikkust. Samuti aitavad harjutused saavutada endise vormi, vähendada väsimust ja ergutada energia voolamist kehas. Kuid kõige olulisem on, et joogatund annab Sulle aja, et luua see side oma beebiga. Beebi võidab mänglevast kontaktist oma emaga läbi harjutuste, hoolitsuse ja massaaži.

Mida kaasa võtta

Tunnis on olemas kõik vajalik alates mattidest kuni plokkideni, kuid loomulikult võite kaasa võtta ka enda omad. Võta kaasa juua endale ja beebile, kuna vedelikutarbimine on väga tähtis. Oluline on võtta kaasa ka pehme tekk või pleed oma beebile.

Lapsesaamise järgselt joogaga tegelemine toob Vastsündinute Emadele Rahuliku meele, Rõõmu ja Selgust!

Registreeru tundi kodulehe kaudu!
*Tund on Inglise keeles

 

Baby and Mom yoga – postpartum

As a Newborn Mother your heart is wide open, you are sensitive and in a life changing phase because when a baby is born so is a mother.

Our mom and baby yoga classes last around an hour and involve yoga for mum, yoga for baby and some lovely deep relaxation together. All of the postures can be practiced with or without your baby, depending on how you prefer to focus, and depending on how baby feels.

A typical session includes baby stretches to take small bodies through a full range of movement incorporating baby massage; breathing and focused yoga postures for the mums, and postures-for-two to give mums and babies new ways to relate to each other. Its a time that the mother connect with her body on a calm and learning environment with other mothers. For mummies, we focus on gently working the abdominal muscles, relaxation of shoulders, neck and other areas that can get tension from many hours carrying the baby. Exercices to improve breasts blood circulation, mobility of joint and flexibility. As well help to return to normal column curvature, reduce tiredness, and extimulate the good energy flow, the last but the most important goal is a wonderful time to bond with the your baby. The baby benefits from the ludic contact with the mommy trought exercices, care and massage.

What to bring to the class?

We provide everything you need like mats and blocks etc, but feel free to bring your own. Please bring a drink for you and baby as its important for you both to keep hydrated and very important to bring is a confortable blanket to your baby. 

I can say that Yoga after birth brings Newborn Mothers Peace, Joy and Serenity! 

* Practise for for all levels. Classes are in English.