DJEMBE TRUMMI TUND Ian Mikael Kirsiga

Pealkiri:

DJEMBE TRUMMI TUND Ian Mikael Kirsiga


Hind:

10 €

Kestvus:

1,5 h


Aeg:

Neljapäev 18:00 -19:30


Juhendaja:


Sisu:

Ainulaadne võimalus käia iga nädal õppimas djembé trummi mängimist!

Djembé on Lääne-Aafrika päritolu alt kitsenev trumm, mida mängitakse kätega (pulki kasutamata). Traditsionaalselt väga vali pill, millega esitatakse konkreetseid kokkulepitud rütmimustreid.

Neljapäevases tunnis aga olukord sedavõrd valjuks ei lähe. Õpime kaasaegseid rütme, mida saab hõlpsalt kasutada muudele pillidele kaasa mängimiseks. Iani kotkapilk jälgib ka, et juba alguses oleks kõigil tehniline pool tugevat vundamenti ladumas. Trummitunnis mängime peamiselt koos, pisteliselt ka eraldi, et löökide puhtus kõigil välja kostuks.

Djembé grupitunnid toimuvad neljapäeviti 18:00-19:30 kuni kümnele huvilisele. Trummi saab koha pealt, kaasa võib ka võtta oma djembé. 90 minuti jooksul juhendab Ian mängijaid suunas, mis lubab kergusega hakata lihtsaid rütme valdama. Oodatud on need, kes pole kunagi trummi puudutanudki, ka need, kes rütmidest juba und näinud ja valdajad, kes aastaid djembét mänginud.

Ian Mikael Kirss on trummidele valu andnud 18 ning rõõmu pakkunud õpetamise näol 14 aastat. Igapäevaselt annab ta trummikomplekti ja djembé eratunde. Ian on aastast 2004 maailmakuulsa trummitaldrikute ja gongide valmistaja Paiste ametlik artist.

Osaluspanus 10 eurot.

NB! Vajalik registreerimine SIIT

KUI PEALE REGISTREERINGUT EI OLE VÕIMALIK TUNNIS OSALEDA, SIIS PALUN SELLEST KINDLASTI MÄRKU ANDA TUNNI TOIMUMISE PÄEVA LÕUNAKS KELLA 12:00 [email protected]
SELLEGA TAGAD KOHA JÄRGMISTELE SOOVIJATELE

Rütmilise elamuseni!