GONGI HOMMIKUD

Pealkiri:

GONGI HOMMIKUD


Hind:

15 €

Kestvus:

1,5 h


Aeg:

Teisipäev kell 7:30 - 09:00


Juhendaja:


Sisu:

Gongi hommikud

Tao keskuses hakkavad toimuma gongi hommikud, mille ajal inimestel on võimalik lõdvestuda ja kogeda ühendust oma algse olemusega. Hommikuid viivad läbi Uljana Udras ja Simo Santeri Virtanen.

Gong on iidne instrument, mis pärineb Väike-Aasiast. Tema heli sümboliseerib kõiksuse terviklikkust ja aitab kuulajal luua kontakti algallikaga iseendas.

Gong aitab:
*lõõgastuda
*vabaneda stressist
*kogeda teisenenud teadvustasandeid
*tunda ühtsust kõiksusega
*füüsilisel kehal terveneda
*sooritada astraalrännakuid

Gongidel on tervendav toime kehale terviklikuna. Nende helid lähevad just sinna kohta kehas, mis vajab hetkel tervendamist. 70-80% inimkehast koosneb veest ning helilained mõjutavalt otseselt kõiki vedelikke meie kehas. Aidates lümfidel, vereringel ja ainevahetusel normaliseeruda. Taastades kehas olevaid üleüldiseid seisundeid ning luues tasakaalu eri ajupoolkerade vahel.

Uljana on naine, kes väljendab oma ühendust vaimuga läbi hääle ja pillide, mis teda ruumis toetavad. Kausid, gong, trummid. Tänu oma sügavale elukogemusele on ta pühendumas oma elu inimeste aitamisele. Aidates inimestel tagasi tulla oma vaimu teele, aitab ta neil meenutada oma algset elumissiooni. Uljana soovib olla laulu ja mänguga võimalikult puhas ja tühi kanal, et Universum saaks läbi tema teha tööd, mida iga inimene individuaalselt kindlal ajahetkel vajab.

Simo on heliterapeut, gongimeister ja naerujooga juhendaja. Talle meeldib elada kergelt ja lihtsalt, luues ühendust vaimuga enda sees. Simo on õppinud erinevate õpetajate juures ning praktiseerinud heliteraapiat paljude gruppide peal. Tema lemmik tegevuseks on olnud lastele mängimine ja reisimine erinevatesse väekatesse paikadesse. Simo usub, et helidel on meid avav mõju, millega on võimalik luua reaalsust puhtal kujul.