home

OSHO AKTIIVNE MEDITATSIOON (Deva)

Pealkiri:

OSHO AKTIIVNE MEDITATSIOON (Deva)


Hind:

7 €

Kestvus:

1 h


Aeg:

14.02

28.02

28.03

11.04

25.04

09.05

23.05


Juhendaja:


Sisu:

 

OSHO aktiivsed meditatsioonid on teaduslikult välja töötatud tehnikad tänapäeva inimese jaoks, mis aitavad kergemini ja kiiremini jõuda sisemise rahu ja lõdvestumise seisundisse. Osho aktiivsed meditatsioonid sisaldavad mitmeid erinevaid liikumisi, tantsu, hääleväljendust jne. ja peale neid on vaikuse osa 15 minutit.

“Tänapäeva inimene on muutunud niivõrd palju, et tal on vaja uusi meetodeid. 
Kaootilised meetodid on vajalikud kuna tänapäeva inimese mõistus on kaootiline. Tehnikad peavad võimaldama kaost. Ning kaost, mida saab välja elada turvalisel viisil enne kui meditatsiooni efektid on tunda. 
Meditatsioon on teaduslik meetod, et tõsta oma teadlikkuse taset; liikudes mõistusest kaugemale, saades teadlikuks nii iseenda põhiolemusest kui kogu ümbritsevast. 

OSHO

OSHO Dünaamilist Meditatsiooni nimetatakse revolutsiooniks teadlikkuses. See on teaduslikult väljatöötatud tehnika arvestades tänapäeva inimese arengut, lähtudes Lääne teadusele ja Idamaade tarkusele. Osho Dünaamiline Meditatsioon on üks kõige teaduslikemaid meetodeid tervendada ja luua terviklikkuse kolme kehaosa vahel - keha, mõistus ja süda - ja kolme aju vahel.

Hind ja maksmine
1 korra piletid ostetakse ainult kohapeal sularahas juhendajalt. 1 korra pilet 7€.


REGISTREERUMINE:
Registreerumine on vajalik ja toimub TAO Keskuse kodulehe kaudu. 

KESKUSESSE SAAB SISSE ALATES 15 min enne algust. 
Selga on vajalik panna liikumist võimaldavad riided.
Soovi korral võta kaasa käterätik pesemisvahendid ja föön.