UUS! Djembé trummi algtaseme kursus - juhendaja Ian Mikael Kirss

Pealkiri:

UUS! Djembé trummi algtaseme kursus - juhendaja Ian Mikael Kirss


Hind:

70 €

Kestvus:

7 nädalat


Aeg:

Neljapäev 18:00 -19:30


Juhendaja:


Sisu:

Ainulaadne võimalus käia õppimas djembé trummi mängimist!
Uus algataje kursus alustab 19. aprillil ja toimub 7 neljapäeval 18:00-19:30 (viimane kord 31. mai).


Djembé on Lääne-Aafrika päritolu alt kitsenev trumm, mida mängitakse kätega (pulki kasutamata). Traditsionaalselt väga vali pill, millega esitatakse konkreetseid kokkulepitud rütmimustreid.

Neljapäevases tunnis aga olukord sedavõrd valjuks ei lähe. Õpime kaasaegseid rütme, mida saab hõlpsalt kasutada muudele pillidele kaasa mängimiseks. Iani kotkapilk jälgib ka, et juba alguses oleks kõigil tehniline pool tugevat vundamenti ladumas. Trummitunnis mängime peamiselt koos, pisteliselt ka eraldi, et löökide puhtus kõigil välja kostuks.

Trummi saab koha pealt, kaasa võib ka võtta oma djembé. 90 minuti jooksul juhendab Ian mängijaid suunas, mis lubab kergusega hakata lihtsaid rütme valdama.

Ian Mikael Kirss on trummidele valu andnud 18 ning rõõmu pakkunud õpetamise näol 14 aastat. Igapäevaselt annab ta trummikomplekti ja djembé eratunde. Ian on aastast 2004 maailmakuulsa trummitaldrikute ja gongide valmistaja Paiste ametlik artist.

Kursusele kinnitab koha makse:
Angelic Aristocracy OÜ
EE282200221067748906
Selgitus: Trummitunnid algtase
Summa: €70 (hind sisaldab käibemaksu)


Registreerunu puudumise korral talle raha ei tagastata. Kursus toimub, kui registreerinud on vähemalt 10 osalejat. Kursuse mitte-täitumise puhul kantakse registreerunutele raha tagasi.