home

KRIYA HATHA JOOGA

Pealkiri:

KRIYA HATHA JOOGA


Hind:

12 €

Kestvus:

1h


Aeg:

esmaspäeviti edasijõudnud kl.17.45; keskaste kl.19.15, baas neljapäeviti kl 19.15


Juhendaja:


Sisu:

ÕPETUS JOOGATERAAPIAST ELU SÜVATASANDITENI

esmaspäeviti edasijõudnud kl.17.45; 
keskaste kl.19.15, 
baas neljapäeviti kl 19.15Mida iganes sa teed, teed ainult selleks, et olla õnnelik.
Me elame tohutus infomassiivis, meil on piiratud aeg elada. Mida võtta oma tegutsemise aluseks, et elu kujuneks parimaks võimalikest? Kas on üldse võimalik tegutseda selliselt, et sinu ümber moodustuks lõpmatu rahulolu? 
Meie kultuurikonteksti - me ei ole sündinud kõrgkultuuri - õpetatusest lähtuvalt tabavad inimest järjepidevad madalseisud; teadmised, mida põlvkonniti edasi antakse, on vigu täis. Kui püüad ellu viia loodusseadust, mida ei ole olemas- näiteks mõnd positiivset emotsiooni püsivaks muuta - on lüüasaamine garanteeritud. Loodus lööb.
On olemas iidne teadus ja kunst Inimesest ja tema võimaluste väljadest kus ei ole mitte ühtegi viga- kogu elu kõik vajadused on kaetud toimivate tegevuste- kriyade- täpsete kirjeldustega.
Selliste teadmiste kasutamine nõuab põhjalikku ümberõpet. See nõuab aega ja hoolt, aga see tasub end metsikult ära- iga õige teadmine rakendatuna annab võimaluse oma elu mingis osas juhtima hakata. 
Esmalt tehakse korda oma elu haavatud osad- füüsis vabastatakse üldstressist, keha modelleeritakse tugevaks ja nõtkeks, pidurdatakse vananemisprotsesse. Täpsed teadmised kuidas seda teha, annab kriya hatha jooga.
Et õppida haldama nähtamatut sisemaailma- mõtteid ja emotsioone, on minu Õpetaja loonud Teadliku Muutuse Kunsti kursuste süsteemi, mis praegu kulutulena üle maailma levimas. 
Igal inimesel tekib mingil eluetapil vajadus liikuda sügavusse, vastupandamatu soov mõista seda, kust kõik asjad alguse saavad ja milline on minu osa selles mõõtmatuses. Siis on inimene küps puutuma kokku päris joogaga.

Üldinfo:
Registreerumine on vajalik ja toimub TAO Keskuse kodulehe kaudu. 
KESKUSESSE SAAB SISSE ALATES 15 min enne algust. 
Selga on vajalik panna liikumist võimaldavad riided.

Soovi korral võta kaasa käterätik pesemisvahendid ja föön.

Kui käid:

  • 1 tund nädalas – 40 € kuu
  • 2 tundi nädalas  - 60 € kuu
  • 3 tundi nädalas – 80 € kuu
  • 4 tundi nädalas – 100 € kuu
  • Ühekordne tund – 12 €
  • Eratund – 50 €

juhendaja Annika Nõmberg, annika@laronda.ee; 5270813