Energiavõimlemine

Pealkiri:

Energiavõimlemine


Hind:

8 €

Kestvus:

1 h


Aeg:

teisipäeviti ja neljapäeviti kl.7.30-8.30


Juhendaja:


Sisu:

Energiavõimlemine on jooga, pilatese ja shindo baasil välja töötatud tund, milles on pingutust ja lõdvestust, sirutust, venitust ja tähelepanu endasse toomist. Selle kõige eesmärk on tulla tagasi endasse, tunda ennast veel paremini. Vabastada keha pingetest, et energia saaks vabamalt voolata. Nendes tundides paraneb kontakt kehaga. Pinge põhjuseks on tihti lihaste nõrkus.Teeme ka erinevaid lihaseid tugevdavaid harjutusi. Igal harjutusel on oma taust ja kindlasti räägin sellest ma tundides. Mõned harjutused aktiveerivad rõõmuhormoonide tootmist, teised parandavad energia liikumist meridiaanides; on punktid, mis aktiveerivad konkreetseid lihased (nt. lülitavad sisse kõhulihased), liikumised, mis parandavad parema ja vasaku ajupoolkera koostööd jne 
 Õpime märkama, et kõik, mida otsime, on meie sees olemas. Selleks on vaja võtta aega ja pühendada endale.  Tunnid toimuvad paljajalu või sokkides. Minu tundides pole hüppamist, rabelemist ega higistamist. 
 

Kohale tuleb tulla 10 minutit varem, selga panna liikumist võimaldav riietus. TAO Keskus asub Rotermanni 2, Stalkeri käigus, kohviku Röst vastas.

Kontakt : tel 5088807, e-post [email protected]