5 Rütmi® tantsu koolitus "Saada iseendaks"

5 Rütmi® tantsu koolitus "Saada iseendaks"

Hind:

140-165€

Kestvus:

Aeg:

16. - 18.10.2020

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

Sisu:

Uudis, uudis!! :) Püüame koolitusega OKTOOBRIS jätkata!

Praegu oleme plaaninud ja kinnitanud kuupäevad 16.-18. oktoober 2020.
Kui uusi piiranguid ei lisandu, siis oleme valmis jätkama sealt, kus märtsis pooleli jäime, ehk Lüürika kursusega, mille alateema on "Iseolemine".
Registreerumine kursusele toimub tavapäraselt, ehk ettemaksuga (30€) soodushinnaga (vt täpsemalt allpool), seekord aga selle mööndusega, et kui kursus piirangute vm põhjusel siiski ära jääb, siis tagastame ka ettemaksu.

Kursuse info siis alljärgnev:

Novembris 2019 alustasime 5-osalist 5 Rütmi® tantsul põhinevat kursuste sarja "Saada iseendaks".
Kursuseid juhendab 5 Rütmi® tantsu sertifitseeritud õpetaja Berit Hague (Rootsi).
Kursused on läbi teemade omavahel seotud, kuid Sul ei ole "kohustust" kõigil osaleda. 5 Rütmi® tants sobib nii naistele kui meestele, kõigile, kes soovivad saada sügavamat tunnetust sellest, kuidas liikuda koos energiaga oma kehas. Eelnev 5 Rütmi® tantsu- vm tantsuoskus ei ole vajalik!

Koolituse viimane, viies kursus on alateemaga „Olemise kergus ja raskus“ ja see toimub tõenäoliselt jaanuaris 2021.

Beriti kursustest on aastate jooksul kujunenud kokkusaamispaik inimestele, kes on avatud suuremale teadlikkusele – iseendast, maailmast ja iseenda suhestumisest selle maailmaga. Mõne jaoks võib see võib olla kaua küpsenud teadlik soov või hoopis ähmane lootus mingi uue teeotsa leidmisest. Kõik need erinevad ootused ja taotlused saavad vabalt avalduda ja edasi areneda selles erilises ruumis, mis ühises vastasmõjus tekib.
Õpetaja roll on pigem orkestreerimine kui juhendamine, sest varem või hiljem kerkib igaühes äratundmine oma isiklikest, unikaalsetest vajadustest selles hetkes. Kui see juhtub, siis tead juba ise, mida teha ja kuidas olla, sest sa ise oled endale autoriteediks.
Õpetaja loob tingimused, milles kõik see saaks turvaliselt, toetatult ja omas tempos lahti rulluda. Keegi pole parem või halvem, targem või rumalam, ülem või alam – igaüks on väärtuslik, aktsepteeritud ja võrdne kogema oma kogemusi ja jagama oma mõtteid. Kui see kõik kokku panna, siis sünnib erakordne, loov keskkond, milles saab üheskoos õppida ja olla üksteisele õpetajaks.

Kuna kõik ülalkirjeldatu toimub tantsupõrandal, siis päris kindlasti õpid nii mõndagi ka tantsu ja liikumise kohta. Koged, kuidas tants mõjutab elu ja elu mõjutab tantsu. Ja et see on tegelikult üks ja seesama.
Hakkad uutmoodi nägema rütme enda sees ja enda ümber. Leidma sellest toetust ja inspiratsiooni oma igapäevategemisteks. Kõik saab veidi enam selgeks ja mõistetavaks. Ärevus uue ja tundmatu ees muutub elevuseks ja uudishimuks. Oled ära õppinud, kuidas olla maandatud ka kõige suuremas kaoses.

Järgmise kursuse Rütm on Lüürika. Lüürika saabub, kui Kaos on möödas. Kui oleme julgenud Kaoses alistuda, annab Lüürika ühenduse ekstaasiga - uue, värske energiavooga, mis täidab meid loomuliku ja põhjuseta rõõmutundega, elurõõmuga. See uus loov energia muudab meid spontaanseks ja loominguliseks, kui lubame endil järgida keha loomulikku väljendusrikkust ja pingutuseta liikumist.
Kogemus uudsest energiast oma kehas annab enneolematu kergustunde, oleme justkui kaalutud, vabanenud kõigest, millesse olime kinni jäänud. Meil on uut energiat oma raskuste kohtamiseks ja lahendamiseks viisil, mis varasemalt pähegi ei tulnud. Kogedes kirjeldatud muutust endas tead, et oled jõudnud Lüürika ühendavasse energiasse, tundes harmooniat kõigi ja kõigega. Kõik on, nagu on ning meil on jõudu ja väge kohata seda endale truuks jäädes, ennast usaldades. Tunneme uutmoodi armastust ja kindlust nii iseenda kui elu suhtes üldisemalt. Meil on kergem usaldada ja koos luua, sest oma tões olemine ja selle väljendamine on ühekorraga nii lihtne!

Õpetajast:
Berit Hague on Gabrielle Rothi 5 Rütmi® tantsu sertifitseeritud treener, lisaks ka Kundalini jooga, hingamisteraapia ja meditatsiooni õpetaja, suurte kogemustega rahvusvaheline koolitaja. Ta juhendab oma õpilasi äärmise pühendumuse, leebuse ja sallivusega, julgustades igaüht oma täit potensiaali kogema ja rakendama.
Loe rohkem tema kohta https://www.inspirekeskus.ee/otildepetajast32.html

Osalemine ja hind:
Kursus toimub Tallinnas (koht täpsustamisel) laupäeval ja pühapäeval, millele eelneb sissejuhatav workshop reede õhtul. Soovitame kindlasti osaleda kõigil kolmel päeval, mis moodustab terviku. Kursusel osalejatele on sissejuhatav workshop tasuta, kui kogu kursuse tasu on tähtajaks makstud. Kursuse hind ei muutu, kui osaleja sissejuhataval workshopil ei osale. Eraldi saab osaleda ka vaid esimesel päeval, reede õhtul sissejuhataval workshopil.

Nädalavahetuse kursuse hind 140-165€, reedeõhtuse workshopi hind nädalavahetusel mitteosalejatele 30€ (kursusel osalejatele tasuta).
NB! Kui kursus uute piirangute vm põhjuste tõttu ära ära jääb, tagastame osalejatele ettemaksu. Ettemaksu ei tagastata, kui kursus toimub, kuid osaleja ise oma osaluse tühistab.

KUI RIIGIPOOLSED ETTEKIRJUTUSED NÕUAVAD, SIIS ON OSALEJATE ARV KURSUSEL PIIRATUD.
Koha kursusel tagab ettemaksu (30€) tasumine, kes ees, see sees!

Vt täpsemalt hinna ja osalemistingimuste jm kohta https://www.inspirekeskus.ee/osalemisinfo26.html

PS: 5 Rütmi® praktiliste üksikasjade kohta võid lugeda artiklist https://www.inspirekeskus.ee/liikumisotildepetus-liikumatutele.html

Küsimused ja registreerimine:
Liina Lehtla

Inspire Keskuse OÜ
info@inspirekeskus.ee
tel 5076046
www.inspirekeskus.ee

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed