Tunniplaan

august 2022
03.08 18.30 - 21.00 Broneeritud (A)
Vaata
04.08 19.00 - 21.00 Gong aktivatsioon Denis Vinogradoviga / Гонг Активация с Денисом Виноградовым
Denis Vinogradov Vaata
05.08 10.00 - 18.00 ILMASTIKUKINDLA VALGUSTRUMMI töötuba
Arto Ukko Vaata
06.08 10.00 - 18.00 Meditatsiooni õpetaja kursus (aastane õpe)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
07.08 10.00 - 15.00 Trummiõpe Soome trummimeistriga
Arto Ukko Vaata
09.08 17.30 - 19.30 Broneeritud (A)
Vaata
10.08 18.30 - 21.00 Broneeritud (A)
Vaata
11.08 17.30 - 19.30 Broneeritud (A)
Vaata
11.08 19.00 - 21.00 ПРАКТИКА - РЕФЛЕКС ОРГАЗМА
Vaata
12.08 18.00 - 21.00 Тантра для женщин 3 ступень - Самоценность и сексуальность
Vaata
13.08 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS II Grupp (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
15.08 08.00 - 09.00 Osho dünaamiline meditatsioon - 7 päeva
Birger Aavik Vaata
16.08 08.00 - 09.00 Osho dünaamiline meditatsioon - 7 päeva
Birger Aavik Vaata
16.08 17.30 - 19.30 Broneeritud (A)
Vaata
17.08 08.00 - 09.00 Osho dünaamiline meditatsioon - 7 päeva
Birger Aavik Vaata
17.08 18.30 - 21.00 Broneeritud (A)
Vaata
18.08 08.00 - 09.00 Osho dünaamiline meditatsioon - 7 päeva
Birger Aavik Vaata
18.08 17.30 - 19.30 Broneeritud (A)
Vaata
19.08 08.00 - 09.00 Osho dünaamiline meditatsioon - 7 päeva
Birger Aavik Vaata
20.08 08.00 - 09.00 Osho dünaamiline meditatsioon - 7 päeva
Birger Aavik Vaata
21.08 08.00 - 09.00 Osho dünaamiline meditatsioon - 7 päeva
Birger Aavik Vaata
22.08 18.30 - 20.30 Gongimeditatsioon & Heliteraapia tervendus
https://www.facebook.com/events/402482035185684/ Vaata
23.08 17.30 - 19.30 Broneeritud (A)
Vaata
24.08 18.30 - 21.00 Broneeritud (A)
Vaata
26.08 14.00 - 18.00 Tantra Massage Therapist Training in Tallinn, Estonia
Somananda Tantra School Vaata
september 2022
05.09 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
05.09 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid
Laura Valk Vaata
06.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
06.09 17.00 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
06.09 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
07.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
07.09 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
07.09 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
07.09 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
08.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
08.09 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
09.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
09.09 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS II Grupp (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
11.09 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
12.09 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
12.09 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid
Laura Valk Vaata
13.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
13.09 17.00 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
13.09 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
14.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
14.09 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
14.09 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
14.09 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
15.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
15.09 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
16.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
17.09 11.30 - 13.00 Kolmanda silma puhastamise ja aktiveerimise koolitus
Selgeltnägija Inga Rämson Vaata
17.09 15.00 - 17.00 PhD loeng teemal - Uni ja unenägude juhtimine
Selgeltnägija Inga Rämson Vaata
18.09 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
18.09 11.30 - 13.00 Loeng teemal ’’Meie sisemine laps ehk varju- ja päikeselaps’’
Selgeltnägija Inga Rämson Vaata
19.09 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
19.09 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid
Laura Valk Vaata
20.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
20.09 17.00 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
20.09 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
21.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
21.09 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
21.09 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
21.09 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
22.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
22.09 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
23.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
24.09 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
25.09 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
26.09 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
26.09 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid
Laura Valk Vaata
27.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
27.09 17.00 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
27.09 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
28.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
28.09 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
28.09 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
28.09 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
29.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
29.09 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
oktoober 2022
01.10 10.30 - 18.30 MEDITATSIOONI ÕPETAJA aastane väljaõpe (4. grupp)
Seeda Randroo Vaata
02.10 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
03.10 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
03.10 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid
Laura Valk Vaata
04.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
04.10 17.00 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
04.10 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
05.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
05.10 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
05.10 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
05.10 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
06.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
06.10 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
07.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
08.10 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS II Grupp (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
09.10 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
10.10 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
10.10 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid
Laura Valk Vaata
11.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
11.10 17.00 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
11.10 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
12.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
12.10 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
12.10 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
12.10 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
13.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
13.10 12.00 - 18.00 Meditatsioonijuhtide Väljaõpe: OSHO Aktiivsed Meditatsioonid
Deva Lokita (Brenda Randroo) Vaata
13.10 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
14.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
16.10 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
17.10 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
17.10 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid
Laura Valk Vaata
18.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
18.10 17.00 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
18.10 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
19.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
19.10 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
19.10 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
19.10 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
20.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
20.10 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
21.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
22.10 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS (Aastane õpe)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
23.10 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
24.10 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
25.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
25.10 17.00 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
25.10 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
26.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
26.10 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
26.10 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
26.10 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
27.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
27.10 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
28.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
29.10 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
30.10 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
november 2022
01.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
01.11 17.00 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
01.11 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
02.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
02.11 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
02.11 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
02.11 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
03.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
03.11 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
04.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
06.11 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
07.11 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
08.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
08.11 17.00 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
08.11 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
09.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
09.11 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
09.11 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
09.11 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
10.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
10.11 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
11.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
12.11 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS I Grupp (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
13.11 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
14.11 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
15.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
15.11 17.00 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
15.11 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
16.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
16.11 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
16.11 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
16.11 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
17.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
17.11 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
18.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
19.11 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS II Grupp (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
20.11 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
21.11 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
22.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
22.11 17.00 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
22.11 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
23.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
23.11 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
23.11 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
23.11 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
24.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
24.11 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
25.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
27.11 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
28.11 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
29.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
29.11 17.00 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
29.11 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
detsember 2022
01.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
01.12 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
02.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
02.12 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS II Grupp (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
04.12 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
05.12 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
06.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
06.12 17.00 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
06.12 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
07.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
07.12 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
07.12 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
07.12 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
08.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
08.12 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
09.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
10.12 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
11.12 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
12.12 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
13.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
13.12 17.00 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
13.12 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
14.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
14.12 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
14.12 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
14.12 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
15.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
15.12 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
16.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
17.12 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
18.12 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
19.12 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
20.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
20.12 17.00 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
20.12 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
21.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
21.12 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
21.12 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
21.12 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
22.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
22.12 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
23.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
25.12 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
26.12 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
27.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
27.12 17.00 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
27.12 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
28.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
28.12 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
28.12 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
28.12 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
29.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
29.12 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
30.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
jaanuar 2023
01.01 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
02.01 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
03.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
03.01 17.00 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
03.01 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
04.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
04.01 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
04.01 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
04.01 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
05.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
05.01 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
06.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
06.01 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
08.01 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
09.01 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
10.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
10.01 17.00 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
10.01 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
11.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
11.01 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
11.01 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
11.01 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
12.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
12.01 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
13.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
14.01 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
15.01 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
16.01 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
17.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
17.01 17.00 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
17.01 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
18.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
18.01 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
18.01 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
18.01 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
19.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
19.01 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
20.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
22.01 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
23.01 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
24.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
24.01 17.00 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
24.01 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
25.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
25.01 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
25.01 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
25.01 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
26.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
26.01 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
27.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
29.01 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
30.01 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
veebruar 2023
01.02 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
01.02 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
01.02 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
01.02 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
02.02 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
02.02 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
03.02 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
05.02 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
06.02 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
07.02 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
07.02 17.00 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
07.02 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
08.02 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
08.02 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
08.02 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
08.02 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
09.02 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
09.02 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
10.02 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
12.02 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
13.02 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
14.02 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
14.02 17.00 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
14.02 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
15.02 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
15.02 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
15.02 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
15.02 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
16.02 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
16.02 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
17.02 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
19.02 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata
20.02 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
21.02 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
21.02 17.00 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
21.02 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
22.02 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
22.02 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
22.02 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
22.02 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
23.02 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
23.02 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
24.02 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
26.02 09.00 - 10.30 Tai Chi konsultatsioonid
Viktor Palmet Vaata