märts 2024 | ||||
---|---|---|---|---|
01.03 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
02.03 | 20.00 - 23.00 | BHAKTI - A tantric journey for couples (EST/ENG) |
Buddhi Dana | Vaata |
03.03 | 12.00 - 16.00 | Sexual mastery for men (EST/ENG) |
Vaata | |
03.03 | 17.00 - 21.00 | WOMB Petals - Cacao & Yoni-steaming Ritual for women (EST/ENG) |
Arja Isabell | Vaata |
04.03 | 17.20 - 19.00 | Kriya hatha jooga kursus |
Annika Allikmäe | Vaata |
04.03 | 17.30 - 18.30 | Nia liikumistehnika |
Sirli Taniloo | Vaata |
04.03 | 19.00 - 20.00 | Emotsionaalse valu vabastamise praktikatund |
Annika Allikmäe | Vaata |
04.03 | 20.00 - 20.30 | Yoga Nidra - Uneta Uni (Uus!) |
Annika Allikmäe | Vaata |
05.03 | 08.30 - 10.00 | Broneeritud (D) |
Vaata | |
05.03 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
05.03 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - ZEN (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
05.03 | 18.30 - 21.30 | Broneeritud (AR) |
Vaata | |
06.03 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
06.03 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
06.03 | 17.30 - 18.30 | Nia liikumistehnika |
Sirli Taniloo | Vaata |
06.03 | 20.00 - 21.00 | Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil" |
Annika Allikmäe | Vaata |
06.03 | 20.00 - 21.00 | Muteki TAIKO Trummikool - TAO (edasijõudnud) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
07.03 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
07.03 | 12.00 - 19.00 | Somatic Tantra Advanced Bodywork Masterclass (EST/ENG) |
Buddhi Dana | Vaata |
07.03 | 19.00 - 21.00 | HELIDE TEMPEL NUANNIGA |
ANNA DOTSENKO, LILIA MÄRTMAA ja DENIS VINOGRADOV | Vaata |
08.03 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
08.03 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
11.03 | 17.20 - 19.00 | Kriya hatha jooga kursus |
Annika Allikmäe | Vaata |
11.03 | 17.30 - 18.30 | Nia liikumistehnika |
Sirli Taniloo | Vaata |
11.03 | 19.00 - 20.00 | Emotsionaalse valu vabastamise praktikatund |
Annika Allikmäe | Vaata |
11.03 | 20.00 - 20.30 | Yoga Nidra - Uneta Uni (Uus!) |
Annika Allikmäe | Vaata |
12.03 | 08.30 - 10.00 | Broneeritud (D) |
Vaata | |
12.03 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
12.03 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - ZEN (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
12.03 | 18.30 - 21.30 | Broneeritud (AR) |
Vaata | |
13.03 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
13.03 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
13.03 | 17.30 - 18.30 | Nia liikumistehnika |
Sirli Taniloo | Vaata |
13.03 | 20.00 - 21.00 | Muteki TAIKO Trummikool - TAO (edasijõudnud) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
13.03 | 20.00 - 21.00 | Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil" |
Annika Allikmäe | Vaata |
14.03 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
14.03 | 17.15 - 18.45 | Kriya hatha yoga & basics of The Sedona Method (Uus!) |
Angela Kerig | Vaata |
14.03 | 19.00 - 20.00 | Yin jooga |
Teele Triinu Jäär | Vaata |
15.03 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
15.03 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
15.03 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - KODÓ (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
16.03 | 12.00 - 15.00 | Gurdžijevi Sakraalsed Liikumised ja Püha võimlemine |
Vaata | |
18.03 | 17.20 - 19.00 | Kriya hatha jooga kursus |
Annika Allikmäe | Vaata |
18.03 | 17.30 - 18.30 | Nia liikumistehnika |
Sirli Taniloo | Vaata |
18.03 | 19.00 - 20.00 | Emotsionaalse valu vabastamise praktikatund |
Annika Allikmäe | Vaata |
18.03 | 20.00 - 20.30 | Yoga Nidra - Uneta Uni (Uus!) |
Annika Allikmäe | Vaata |
19.03 | 08.30 - 10.00 | Broneeritud (D) |
Vaata | |
19.03 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
19.03 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - ZEN (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
19.03 | 18.30 - 21.30 | Broneeritud (AR) |
Vaata | |
20.03 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
20.03 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
20.03 | 17.20 - 19.00 | Kriya Hatha jooga baaskursus "Sedona Meetod" (UUS!) |
Annika Allikmäe | Vaata |
20.03 | 17.30 - 18.30 | Nia liikumistehnika |
Sirli Taniloo | Vaata |
20.03 | 19.00 - 20.00 | Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda |
Annika Allikmäe | Vaata |
20.03 | 20.00 - 21.00 | Muteki TAIKO Trummikool - TAO (edasijõudnud) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
21.03 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
21.03 | 17.15 - 18.45 | Kriya hatha yoga & basics of The Sedona Method (Uus!) |
Angela Kerig | Vaata |
21.03 | 19.00 - 20.00 | Yin jooga |
Teele Triinu Jäär | Vaata |
22.03 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
22.03 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
22.03 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - KODÓ (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
23.03 | 10.00 - 20.00 | Broneeritud (EMK) |
Vaata | |
23.03 | 16.00 - 21.00 | Broneeritud (DV) |
Vaata | |
25.03 | 17.20 - 19.00 | Kriya hatha jooga kursus |
Annika Allikmäe | Vaata |
25.03 | 17.30 - 18.30 | Nia liikumistehnika |
Sirli Taniloo | Vaata |
25.03 | 19.00 - 20.00 | Emotsionaalse valu vabastamise praktikatund |
Annika Allikmäe | Vaata |
25.03 | 20.00 - 20.30 | Yoga Nidra - Uneta Uni (Uus!) |
Annika Allikmäe | Vaata |
26.03 | 08.30 - 10.00 | Broneeritud (D) |
Vaata | |
26.03 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
26.03 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - ZEN (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
27.03 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
27.03 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
27.03 | 17.20 - 19.00 | Kriya Hatha jooga baaskursus "Sedona Meetod" (UUS!) |
Annika Allikmäe | Vaata |
27.03 | 17.30 - 18.30 | Nia liikumistehnika |
Sirli Taniloo | Vaata |
27.03 | 19.00 - 20.00 | Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda |
Annika Allikmäe | Vaata |
28.03 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
28.03 | 17.15 - 18.45 | Kriya hatha yoga & basics of The Sedona Method (Uus!) |
Angela Kerig | Vaata |
28.03 | 19.00 - 20.00 | Yin jooga |
Teele Triinu Jäär | Vaata |
29.03 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
29.03 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
29.03 | 11.00 - 19.00 | Broneeritud (EMK) |
Vaata | |
29.03 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - KODÓ (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
aprill 2024 | ||||
---|---|---|---|---|
01.04 | 17.20 - 19.00 | Kriya hatha jooga kursus |
Annika Allikmäe | Vaata |
01.04 | 17.30 - 18.30 | Nia liikumistehnika |
Sirli Taniloo | Vaata |
01.04 | 19.00 - 20.00 | Emotsionaalse valu vabastamise praktikatund |
Annika Allikmäe | Vaata |
01.04 | 20.00 - 20.30 | Yoga Nidra - Uneta Uni (Uus!) |
Annika Allikmäe | Vaata |
02.04 | 08.30 - 10.00 | Broneeritud (D) |
Vaata | |
02.04 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
02.04 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - ZEN (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
02.04 | 18.45 - 20.15 | Flyhigh Yoga - õhujooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
03.04 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
03.04 | 08.30 - 10.00 | Kundalini - Tantra jooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
03.04 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
03.04 | 17.20 - 19.00 | Kriya Hatha jooga baaskursus "Sedona Meetod" (UUS!) |
Annika Allikmäe | Vaata |
03.04 | 17.30 - 18.30 | Nia liikumistehnika |
Sirli Taniloo | Vaata |
03.04 | 18.45 - 20.15 | Vabastav hingamine TROFHIMHOFF meetodil |
Tiit Trofimov | Vaata |
03.04 | 19.00 - 20.00 | Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda |
Annika Allikmäe | Vaata |
04.04 | 07.30 - 08.30 | Osho Dynamic Meditation |
Yulia Piraeva (Prem Dhara) | Vaata |
04.04 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
04.04 | 17.15 - 18.45 | Kriya hatha yoga & basics of The Sedona Method (Uus!) |
Angela Kerig | Vaata |
04.04 | 19.00 - 20.30 | YIN jooga Tiit Trofimoviga |
Tiit Trofimov | Vaata |
05.04 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
05.04 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
05.04 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - KODÓ (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
06.04 | 10.00 - 18.00 | OSHO Bardo® - Elamise ja suremise kunst |
Sudheer P. Niet | Vaata |
08.04 | 17.20 - 19.00 | Kriya hatha jooga kursus |
Annika Allikmäe | Vaata |
08.04 | 17.30 - 18.30 | Nia liikumistehnika |
Sirli Taniloo | Vaata |
08.04 | 19.00 - 20.00 | Emotsionaalse valu vabastamise praktikatund |
Annika Allikmäe | Vaata |
08.04 | 20.00 - 20.30 | Yoga Nidra - Uneta Uni (Uus!) |
Annika Allikmäe | Vaata |
09.04 | 08.30 - 10.00 | Broneeritud (D) |
Vaata | |
09.04 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
09.04 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - ZEN (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
09.04 | 18.45 - 20.15 | Flyhigh Yoga - õhujooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
10.04 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
10.04 | 08.30 - 10.00 | Kundalini - Tantra jooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
10.04 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
10.04 | 17.20 - 19.00 | Kriya Hatha jooga baaskursus "Sedona Meetod" (UUS!) |
Annika Allikmäe | Vaata |
10.04 | 17.30 - 18.30 | Nia liikumistehnika |
Sirli Taniloo | Vaata |
10.04 | 18.45 - 20.15 | OSHO aktiivne meditatsioon |
Tiit Trofimov | Vaata |
10.04 | 19.00 - 20.00 | Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda |
Annika Allikmäe | Vaata |
11.04 | 07.30 - 08.30 | Osho Dynamic Meditation |
Yulia Piraeva (Prem Dhara) | Vaata |
11.04 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
11.04 | 17.15 - 18.45 | Kriya hatha yoga & basics of The Sedona Method (Uus!) |
Angela Kerig | Vaata |
11.04 | 19.00 - 20.30 | YIN jooga Tiit Trofimoviga |
Tiit Trofimov | Vaata |
12.04 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
12.04 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
12.04 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - KODÓ (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
12.04 | 18.00 - 18.00 | OSHO®Saladusteraamatu meditatsioonid: praktika ja väljaõpe |
Sudheer P. Niet | Vaata |
15.04 | 17.20 - 19.00 | Kriya hatha jooga kursus |
Annika Allikmäe | Vaata |
15.04 | 17.30 - 18.30 | Nia liikumistehnika |
Sirli Taniloo | Vaata |
15.04 | 19.00 - 20.00 | Emotsionaalse valu vabastamise praktikatund |
Annika Allikmäe | Vaata |
15.04 | 20.00 - 20.30 | Yoga Nidra - Uneta Uni (Uus!) |
Annika Allikmäe | Vaata |
16.04 | 08.30 - 10.00 | Broneeritud (D) |
Vaata | |
16.04 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
16.04 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - ZEN (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
16.04 | 18.45 - 20.15 | Flyhigh Yoga - õhujooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
17.04 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
17.04 | 08.30 - 10.00 | Kundalini - Tantra jooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
17.04 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
17.04 | 17.20 - 19.00 | Kriya Hatha jooga baaskursus "Sedona Meetod" (UUS!) |
Annika Allikmäe | Vaata |
17.04 | 17.30 - 18.30 | Nia liikumistehnika |
Sirli Taniloo | Vaata |
17.04 | 18.45 - 20.15 | Vabastav hingamine TROFHIMHOFF meetodil |
Tiit Trofimov | Vaata |
17.04 | 19.00 - 20.00 | Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda |
Annika Allikmäe | Vaata |
18.04 | 07.30 - 08.30 | Osho Dynamic Meditation |
Yulia Piraeva (Prem Dhara) | Vaata |
18.04 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
18.04 | 17.15 - 18.45 | Kriya hatha yoga & basics of The Sedona Method (Uus!) |
Angela Kerig | Vaata |
18.04 | 19.00 - 20.30 | YIN jooga Tiit Trofimoviga |
Tiit Trofimov | Vaata |
19.04 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
19.04 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
19.04 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - KODÓ (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
21.04 | 11.00 - 13.00 | OSHO No-Mind® meditatiivne teraapia |
Brenda Randroo Oja | Vaata |
22.04 | 17.20 - 19.00 | Kriya hatha jooga kursus |
Annika Allikmäe | Vaata |
22.04 | 17.30 - 18.30 | Nia liikumistehnika |
Sirli Taniloo | Vaata |
22.04 | 19.00 - 20.00 | Emotsionaalse valu vabastamise praktikatund |
Annika Allikmäe | Vaata |
22.04 | 20.00 - 20.30 | Yoga Nidra - Uneta Uni (Uus!) |
Annika Allikmäe | Vaata |
23.04 | 08.30 - 10.00 | Broneeritud (D) |
Vaata | |
23.04 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
23.04 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - ZEN (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
23.04 | 18.45 - 20.15 | Flyhigh Yoga - õhujooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
24.04 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
24.04 | 08.30 - 10.00 | Kundalini - Tantra jooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
24.04 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
24.04 | 17.20 - 19.00 | Kriya Hatha jooga baaskursus "Sedona Meetod" (UUS!) |
Annika Allikmäe | Vaata |
24.04 | 17.30 - 18.30 | Nia liikumistehnika |
Sirli Taniloo | Vaata |
24.04 | 19.00 - 20.00 | Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda |
Annika Allikmäe | Vaata |
25.04 | 07.30 - 08.30 | Osho Dynamic Meditation |
Yulia Piraeva (Prem Dhara) | Vaata |
25.04 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
25.04 | 17.15 - 18.45 | Kriya hatha yoga & basics of The Sedona Method (Uus!) |
Angela Kerig | Vaata |
25.04 | 19.00 - 20.30 | YIN jooga Tiit Trofimoviga |
Tiit Trofimov | Vaata |
26.04 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
26.04 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
26.04 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - KODÓ (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
29.04 | 17.20 - 19.00 | Kriya hatha jooga kursus |
Annika Allikmäe | Vaata |
29.04 | 17.30 - 18.30 | Nia liikumistehnika |
Sirli Taniloo | Vaata |
29.04 | 19.00 - 20.00 | Emotsionaalse valu vabastamise praktikatund |
Annika Allikmäe | Vaata |
29.04 | 20.00 - 20.30 | Yoga Nidra - Uneta Uni (Uus!) |
Annika Allikmäe | Vaata |
mai 2024 | ||||
---|---|---|---|---|
01.05 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
01.05 | 08.30 - 10.00 | Kundalini - Tantra jooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
01.05 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
01.05 | 17.20 - 19.00 | Kriya Hatha jooga baaskursus "Sedona Meetod" (UUS!) |
Annika Allikmäe | Vaata |
01.05 | 17.30 - 18.30 | Nia liikumistehnika |
Sirli Taniloo | Vaata |
01.05 | 19.00 - 20.00 | Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda |
Annika Allikmäe | Vaata |
02.05 | 07.30 - 08.30 | Osho Dynamic Meditation |
Yulia Piraeva (Prem Dhara) | Vaata |
02.05 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
02.05 | 17.15 - 18.45 | Kriya hatha yoga & basics of The Sedona Method (Uus!) |
Angela Kerig | Vaata |
02.05 | 19.00 - 20.30 | YIN jooga Tiit Trofimoviga |
Tiit Trofimov | Vaata |
03.05 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
03.05 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
03.05 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - KODÓ (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
06.05 | 17.20 - 19.00 | Kriya hatha jooga kursus |
Annika Allikmäe | Vaata |
06.05 | 17.30 - 18.30 | Nia liikumistehnika |
Sirli Taniloo | Vaata |
06.05 | 19.00 - 20.00 | Emotsionaalse valu vabastamise praktikatund |
Annika Allikmäe | Vaata |
06.05 | 20.00 - 20.30 | Yoga Nidra - Uneta Uni (Uus!) |
Annika Allikmäe | Vaata |
07.05 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
07.05 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - ZEN (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
07.05 | 18.45 - 20.15 | Flyhigh Yoga - õhujooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
08.05 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
08.05 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
08.05 | 17.20 - 19.00 | Kriya Hatha jooga baaskursus "Sedona Meetod" (UUS!) |
Annika Allikmäe | Vaata |
08.05 | 17.30 - 18.30 | Nia liikumistehnika |
Sirli Taniloo | Vaata |
08.05 | 19.00 - 20.00 | Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda |
Annika Allikmäe | Vaata |
09.05 | 07.30 - 08.30 | Osho Dynamic Meditation |
Yulia Piraeva (Prem Dhara) | Vaata |
09.05 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
09.05 | 17.15 - 18.45 | Kriya hatha yoga & basics of The Sedona Method (Uus!) |
Angela Kerig | Vaata |
09.05 | 19.00 - 20.30 | YIN jooga Tiit Trofimoviga |
Tiit Trofimov | Vaata |
10.05 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
10.05 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
10.05 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - KODÓ (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
13.05 | 17.20 - 19.00 | Kriya hatha jooga kursus |
Annika Allikmäe | Vaata |
13.05 | 17.30 - 18.30 | Nia liikumistehnika |
Sirli Taniloo | Vaata |
13.05 | 19.00 - 20.00 | Emotsionaalse valu vabastamise praktikatund |
Annika Allikmäe | Vaata |
13.05 | 20.00 - 20.30 | Yoga Nidra - Uneta Uni (Uus!) |
Annika Allikmäe | Vaata |
14.05 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
14.05 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - ZEN (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
14.05 | 18.45 - 20.15 | Flyhigh Yoga - õhujooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
15.05 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
15.05 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
15.05 | 17.20 - 19.00 | Kriya Hatha jooga baaskursus "Sedona Meetod" (UUS!) |
Annika Allikmäe | Vaata |
15.05 | 17.30 - 18.30 | Nia liikumistehnika |
Sirli Taniloo | Vaata |
15.05 | 19.00 - 20.00 | Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda |
Annika Allikmäe | Vaata |
16.05 | 07.30 - 08.30 | Osho Dynamic Meditation |
Yulia Piraeva (Prem Dhara) | Vaata |
16.05 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
16.05 | 17.15 - 18.45 | Kriya hatha yoga & basics of The Sedona Method (Uus!) |
Angela Kerig | Vaata |
16.05 | 19.00 - 20.30 | YIN jooga Tiit Trofimoviga |
Tiit Trofimov | Vaata |
17.05 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
17.05 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
17.05 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - KODÓ (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
20.05 | 17.20 - 19.00 | Kriya hatha jooga kursus |
Annika Allikmäe | Vaata |
20.05 | 17.30 - 18.30 | Nia liikumistehnika |
Sirli Taniloo | Vaata |
20.05 | 19.00 - 20.00 | Emotsionaalse valu vabastamise praktikatund |
Annika Allikmäe | Vaata |
20.05 | 20.00 - 20.30 | Yoga Nidra - Uneta Uni (Uus!) |
Annika Allikmäe | Vaata |
21.05 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
21.05 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - ZEN (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
21.05 | 18.45 - 20.15 | Flyhigh Yoga - õhujooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
22.05 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
22.05 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
22.05 | 17.20 - 19.00 | Kriya Hatha jooga baaskursus "Sedona Meetod" (UUS!) |
Annika Allikmäe | Vaata |
22.05 | 17.30 - 18.30 | Nia liikumistehnika |
Sirli Taniloo | Vaata |
22.05 | 19.00 - 20.00 | Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda |
Annika Allikmäe | Vaata |
23.05 | 07.30 - 08.30 | Osho Dynamic Meditation |
Yulia Piraeva (Prem Dhara) | Vaata |
23.05 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
23.05 | 17.15 - 18.45 | Kriya hatha yoga & basics of The Sedona Method (Uus!) |
Angela Kerig | Vaata |
23.05 | 19.00 - 20.30 | YIN jooga Tiit Trofimoviga |
Tiit Trofimov | Vaata |
24.05 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
24.05 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
24.05 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - KODÓ (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
27.05 | 17.20 - 19.00 | Kriya hatha jooga kursus |
Annika Allikmäe | Vaata |
27.05 | 17.30 - 18.30 | Nia liikumistehnika |
Sirli Taniloo | Vaata |
28.05 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
28.05 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - ZEN (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
28.05 | 18.45 - 20.15 | Flyhigh Yoga - õhujooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
29.05 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
29.05 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
30.05 | 07.30 - 08.30 | Osho Dynamic Meditation |
Yulia Piraeva (Prem Dhara) | Vaata |
30.05 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
30.05 | 17.15 - 18.45 | Kriya hatha yoga & basics of The Sedona Method (Uus!) |
Angela Kerig | Vaata |
30.05 | 19.00 - 20.30 | YIN jooga Tiit Trofimoviga |
Tiit Trofimov | Vaata |
juuni 2024 | ||||
---|---|---|---|---|
04.06 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
04.06 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - ZEN (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
04.06 | 18.45 - 20.15 | Flyhigh Yoga - õhujooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
05.06 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
05.06 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
06.06 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
06.06 | 17.15 - 18.45 | Kriya hatha yoga & basics of The Sedona Method (Uus!) |
Angela Kerig | Vaata |
07.06 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
07.06 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
07.06 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - KODÓ (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
11.06 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
11.06 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - ZEN (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
11.06 | 18.45 - 20.15 | Flyhigh Yoga - õhujooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
12.06 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
12.06 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
13.06 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
13.06 | 17.15 - 18.45 | Kriya hatha yoga & basics of The Sedona Method (Uus!) |
Angela Kerig | Vaata |
14.06 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
14.06 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
14.06 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - KODÓ (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
18.06 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
18.06 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - ZEN (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
18.06 | 18.45 - 20.15 | Flyhigh Yoga - õhujooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
19.06 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
19.06 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
20.06 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
20.06 | 17.15 - 18.45 | Kriya hatha yoga & basics of The Sedona Method (Uus!) |
Angela Kerig | Vaata |
21.06 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
21.06 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
21.06 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - KODÓ (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
25.06 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
25.06 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - ZEN (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
25.06 | 18.45 - 20.15 | Flyhigh Yoga - õhujooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
26.06 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
26.06 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
27.06 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
27.06 | 17.15 - 18.45 | Kriya hatha yoga & basics of The Sedona Method (Uus!) |
Angela Kerig | Vaata |
28.06 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
28.06 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
28.06 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - KODÓ (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
juuli 2024 | ||||
---|---|---|---|---|
02.07 | 10.30 - 11.30 | Broneeritud (H) |
Vaata | |
02.07 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - ZEN (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
02.07 | 18.45 - 20.15 | Flyhigh Yoga - õhujooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
03.07 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
04.07 | 17.15 - 18.45 | Kriya hatha yoga & basics of The Sedona Method (Uus!) |
Angela Kerig | Vaata |
05.07 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
05.07 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - KODÓ (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
09.07 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - ZEN (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
09.07 | 18.45 - 20.15 | Flyhigh Yoga - õhujooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
10.07 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
11.07 | 17.15 - 18.45 | Kriya hatha yoga & basics of The Sedona Method (Uus!) |
Angela Kerig | Vaata |
12.07 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
12.07 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - KODÓ (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
16.07 | 18.45 - 20.15 | Flyhigh Yoga - õhujooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
17.07 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
18.07 | 17.15 - 18.45 | Kriya hatha yoga & basics of The Sedona Method (Uus!) |
Angela Kerig | Vaata |
19.07 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
19.07 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - KODÓ (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
23.07 | 18.45 - 20.15 | Flyhigh Yoga - õhujooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
24.07 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
25.07 | 17.15 - 18.45 | Kriya hatha yoga & basics of The Sedona Method (Uus!) |
Angela Kerig | Vaata |
26.07 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
26.07 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - KODÓ (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
30.07 | 18.45 - 20.15 | Flyhigh Yoga - õhujooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
august 2024 | ||||
---|---|---|---|---|
01.08 | 17.15 - 18.45 | Kriya hatha yoga & basics of The Sedona Method (Uus!) |
Angela Kerig | Vaata |
02.08 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
02.08 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - KODÓ (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
06.08 | 18.45 - 20.15 | Flyhigh Yoga - õhujooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
07.08 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
08.08 | 17.15 - 18.45 | Kriya hatha yoga & basics of The Sedona Method (Uus!) |
Angela Kerig | Vaata |
09.08 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
09.08 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - KODÓ (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
13.08 | 18.45 - 20.15 | Flyhigh Yoga - õhujooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
14.08 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
15.08 | 17.15 - 18.45 | Kriya hatha yoga & basics of The Sedona Method (Uus!) |
Angela Kerig | Vaata |
16.08 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
16.08 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - KODÓ (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
20.08 | 18.45 - 20.15 | Flyhigh Yoga - õhujooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
21.08 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
22.08 | 17.15 - 18.45 | Kriya hatha yoga & basics of The Sedona Method (Uus!) |
Angela Kerig | Vaata |
23.08 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
23.08 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - KODÓ (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
27.08 | 18.45 - 20.15 | Flyhigh Yoga - õhujooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
28.08 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
29.08 | 17.15 - 18.45 | Kriya hatha yoga & basics of The Sedona Method (Uus!) |
Angela Kerig | Vaata |
30.08 | 07.30 - 09.00 | TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD |
Viktor Palmet | Vaata |
30.08 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - KODÓ (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
september 2024 | ||||
---|---|---|---|---|
03.09 | 18.45 - 20.15 | Flyhigh Yoga - õhujooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
05.09 | 17.15 - 18.45 | Kriya hatha yoga & basics of The Sedona Method (Uus!) |
Angela Kerig | Vaata |
06.09 | 17.00 - 18.00 | Muteki TAIKO Trummikool - KODÓ (algajad) |
Hele-Riin Uib-Pachel | Vaata |
10.09 | 18.45 - 20.15 | Flyhigh Yoga - õhujooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
17.09 | 18.45 - 20.15 | Flyhigh Yoga - õhujooga |
Tiit Trofimov | Vaata |
24.09 | 18.45 - 20.15 | Flyhigh Yoga - õhujooga |
Tiit Trofimov | Vaata |