Tunniplaan

september 2022
05.09 07.30 - 08.30 OSHO Dünaamiline Meditatsioon®
Birger Aavik Vaata
05.09 16.00 - 17.00 Broneeritud (HK)
Vaata
05.09 17.20 - 18.20 Kriya hatha jooga
Annika Allikmäe Vaata
05.09 19.00 - 20.30 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
05.09 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid®
Laura Valk Vaata
06.09 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
06.09 17.15 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
07.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
07.09 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
07.09 17.20 - 18.30 Kriya Hatha jooga baaskursus "Ärevusest vabaks" (UUS!)
Annika Allikmäe Vaata
07.09 19.00 - 22.00 Vocal freedom ühine kooslaulmine
URIA TSUR Vaata
07.09 19.00 - 20.30 Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda
Annika Allikmäe Vaata
08.09 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
08.09 17.30 - 18.30 OSHO Kundalini Meditatsioon®
Birger Aavik Vaata
08.09 18.30 - 21.00 Tantristlikud hingamispraktikad
Virge Kuivjõgi Vaata
09.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
09.09 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS II Grupp (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
09.09 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
09.09 18.30 - 21.30 Broneeritud (A)
Vaata
12.09 07.30 - 08.30 OSHO Dünaamiline Meditatsioon®
Birger Aavik Vaata
12.09 16.00 - 17.00 Broneeritud (HK)
Vaata
12.09 17.20 - 18.20 Kriya hatha jooga
Annika Allikmäe Vaata
12.09 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid®
Laura Valk Vaata
12.09 19.00 - 20.30 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
13.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
13.09 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
13.09 17.15 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
14.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
14.09 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
14.09 17.20 - 18.30 Kriya Hatha jooga baaskursus "Ärevusest vabaks" (UUS!)
Annika Allikmäe Vaata
14.09 19.00 - 20.30 Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda
Annika Allikmäe Vaata
15.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
15.09 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
15.09 17.30 - 18.30 OSHO Kundalini Meditatsioon®
Birger Aavik Vaata
15.09 18.30 - 21.00 Tantristlikud hingamispraktikad
Virge Kuivjõgi Vaata
16.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
16.09 10.00 - 17.00 Broneeritud (M)
Vaata
16.09 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
16.09 18.30 - 21.30 Broneeritud (A)
Vaata
17.09 11.30 - 13.00 Kolmanda silma puhastamise ja aktiveerimise koolitus
Selgeltnägija Inga Rämson Vaata
17.09 15.00 - 17.00 PhD kursus - Uni ja unenägude juhtimine
Selgeltnägija Inga Rämson Vaata
19.09 07.30 - 08.30 OSHO Dünaamiline Meditatsioon®
Birger Aavik Vaata
19.09 16.00 - 17.00 Broneeritud (HK)
Vaata
19.09 17.20 - 18.20 Kriya hatha jooga
Annika Allikmäe Vaata
19.09 19.00 - 20.30 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
19.09 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid®
Laura Valk Vaata
20.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
20.09 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
20.09 17.15 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
21.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
21.09 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
21.09 17.20 - 18.30 Kriya Hatha jooga baaskursus "Ärevusest vabaks" (UUS!)
Annika Allikmäe Vaata
21.09 19.00 - 20.30 Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda
Annika Allikmäe Vaata
22.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
22.09 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
22.09 17.30 - 18.30 OSHO Kundalini Meditatsioon®
Birger Aavik Vaata
22.09 18.30 - 21.00 Tantristlikud hingamispraktikad
Virge Kuivjõgi Vaata
23.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
23.09 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
23.09 18.30 - 21.30 Broneeritud (A)
Vaata
24.09 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
25.09 13.00 - 14.30 Tasuta infotund: OSHO Dünaamiline Meditatsioon®
Brenda Randroo Oja | Birger Aavik Vaata
26.09 07.30 - 08.30 Osho dünaamiline meditatsioon® 21 päeva
Brenda Randroo Oja | Birger Aavik Vaata
26.09 07.30 - 08.30 OSHO Dünaamiline Meditatsioon®
Birger Aavik Vaata
26.09 08.30 - 11.30 OSHO Dünaamiline Meditatsioon® - 7 päeva
Brenda Randroo Oja | Birger Aavik Vaata
26.09 16.00 - 17.00 Broneeritud (HK)
Vaata
26.09 17.20 - 18.20 Kriya hatha jooga
Annika Allikmäe Vaata
26.09 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
26.09 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid®
Laura Valk Vaata
26.09 19.00 - 20.30 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
27.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
27.09 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
27.09 17.15 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
28.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
28.09 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
28.09 17.20 - 18.30 Kriya Hatha jooga baaskursus "Ärevusest vabaks" (UUS!)
Annika Allikmäe Vaata
28.09 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
28.09 19.00 - 20.30 Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda
Annika Allikmäe Vaata
29.09 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
29.09 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
29.09 17.30 - 18.30 OSHO Kundalini Meditatsioon®
Birger Aavik Vaata
29.09 18.30 - 21.00 Tantristlikud hingamispraktikad
Virge Kuivjõgi Vaata
oktoober 2022
01.10 10.30 - 18.30 MEDITATSIOONI ÕPETAJA aastane väljaõpe (4. grupp)
Seeda Randroo Vaata
03.10 07.30 - 08.30 OSHO Dünaamiline Meditatsioon®
Birger Aavik Vaata
03.10 16.00 - 17.00 Broneeritud (HK)
Vaata
03.10 17.20 - 18.20 Kriya hatha jooga
Annika Allikmäe Vaata
03.10 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
03.10 19.00 - 20.30 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
03.10 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid®
Laura Valk Vaata
04.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
04.10 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
04.10 17.15 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
04.10 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
05.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
05.10 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
05.10 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
05.10 17.20 - 18.30 Kriya Hatha jooga baaskursus "Ärevusest vabaks" (UUS!)
Annika Allikmäe Vaata
05.10 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
05.10 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
05.10 19.00 - 20.30 Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda
Annika Allikmäe Vaata
06.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
06.10 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
06.10 17.30 - 18.30 OSHO Kundalini Meditatsioon®
Birger Aavik Vaata
06.10 18.30 - 21.00 Tantristlikud hingamispraktikad
Virge Kuivjõgi Vaata
06.10 19.00 - 20.30 YIN jooga Tiit Trofimoviga
Tiit Trofimov Vaata
07.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
07.10 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
07.10 18.30 - 20.30 Gongimeditatsioon & Heliteraapia tervendus
Rasmus Heil, Külli Väli ja Heino Väli Vaata
07.10 18.30 - 21.30 Broneeritud (A)
Vaata
08.10 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS II Grupp (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
10.10 07.30 - 08.30 OSHO Dünaamiline Meditatsioon®
Birger Aavik Vaata
10.10 16.00 - 17.00 Broneeritud (HK)
Vaata
10.10 17.20 - 18.20 Kriya hatha jooga
Annika Allikmäe Vaata
10.10 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
10.10 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid®
Laura Valk Vaata
10.10 19.00 - 20.30 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
11.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
11.10 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
11.10 17.15 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
11.10 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
12.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
12.10 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
12.10 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
12.10 17.20 - 18.30 Kriya Hatha jooga baaskursus "Ärevusest vabaks" (UUS!)
Annika Allikmäe Vaata
12.10 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
12.10 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
12.10 19.00 - 20.30 Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda
Annika Allikmäe Vaata
13.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
13.10 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
13.10 12.00 - 18.00 Meditatsioonijuhtide Väljaõpe: OSHO Aktiivsed Meditatsioonid
Deva Lokita (Brenda Randroo) Vaata
13.10 17.30 - 18.30 OSHO Kundalini Meditatsioon®
Birger Aavik Vaata
14.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
14.10 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
14.10 18.30 - 21.30 Broneeritud (A)
Vaata
15.10 15.00 - 16.30 Meditatsiooniõhtu Merliga
Merli Mirk Vaata
17.10 07.30 - 08.30 OSHO Dünaamiline Meditatsioon®
Birger Aavik Vaata
17.10 16.00 - 17.00 Broneeritud (HK)
Vaata
17.10 17.20 - 18.20 Kriya hatha jooga
Annika Allikmäe Vaata
17.10 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
17.10 19.00 - 20.30 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
17.10 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid®
Laura Valk Vaata
18.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
18.10 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
18.10 17.15 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
18.10 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
19.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
19.10 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
19.10 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
19.10 17.20 - 18.30 Kriya Hatha jooga baaskursus "Ärevusest vabaks" (UUS!)
Annika Allikmäe Vaata
19.10 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
19.10 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
19.10 19.00 - 20.30 Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda
Annika Allikmäe Vaata
20.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
20.10 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
20.10 17.30 - 18.30 OSHO Kundalini Meditatsioon®
Birger Aavik Vaata
21.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
21.10 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
21.10 18.30 - 21.30 Broneeritud (A)
Vaata
22.10 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS (Aastane õpe)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
22.10 13.00 - 20.00 Veet Mano seminar: allasurutud emotsioonide vabastamine
Veet Mano Vaata
23.10 19.00 - 21.00 Практика - Рефлекс оргаzма
Vaata
24.10 16.00 - 17.00 Broneeritud (HK)
Vaata
24.10 17.20 - 18.20 Kriya hatha jooga
Annika Allikmäe Vaata
24.10 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
24.10 19.00 - 20.30 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
25.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
25.10 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
25.10 17.15 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
25.10 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
26.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
26.10 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
26.10 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
26.10 17.20 - 18.30 Kriya Hatha jooga baaskursus "Ärevusest vabaks" (UUS!)
Annika Allikmäe Vaata
26.10 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
26.10 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
26.10 19.00 - 20.30 Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda
Annika Allikmäe Vaata
27.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
27.10 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
27.10 17.30 - 18.30 OSHO Kundalini Meditatsioon®
Birger Aavik Vaata
28.10 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
28.10 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
28.10 18.30 - 21.30 Broneeritud (A)
Vaata
29.10 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
november 2022
01.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
01.11 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
01.11 17.15 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
01.11 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
02.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
02.11 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
02.11 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
02.11 17.20 - 18.30 Kriya Hatha jooga baaskursus "Ärevusest vabaks" (UUS!)
Annika Allikmäe Vaata
02.11 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
02.11 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
02.11 19.00 - 20.30 Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda
Annika Allikmäe Vaata
03.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
03.11 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
03.11 17.30 - 18.30 OSHO Kundalini Meditatsioon®
Birger Aavik Vaata
04.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
04.11 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
04.11 18.30 - 21.30 Broneeritud (A)
Vaata
07.11 16.00 - 17.00 Broneeritud (HK)
Vaata
07.11 17.20 - 18.20 Kriya hatha jooga
Annika Allikmäe Vaata
07.11 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
07.11 19.00 - 20.30 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
08.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
08.11 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
08.11 17.15 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
08.11 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
09.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
09.11 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
09.11 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
09.11 17.20 - 18.30 Kriya Hatha jooga baaskursus "Ärevusest vabaks" (UUS!)
Annika Allikmäe Vaata
09.11 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
09.11 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
09.11 19.00 - 20.30 Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda
Annika Allikmäe Vaata
10.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
10.11 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
10.11 17.30 - 18.30 OSHO Kundalini Meditatsioon®
Birger Aavik Vaata
11.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
11.11 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
11.11 18.30 - 21.30 Broneeritud (A)
Vaata
12.11 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS I Grupp (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
14.11 16.00 - 17.00 Broneeritud (HK)
Vaata
14.11 17.20 - 18.20 Kriya hatha jooga
Annika Allikmäe Vaata
14.11 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
14.11 19.00 - 20.30 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
15.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
15.11 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
15.11 17.15 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
15.11 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
16.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
16.11 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
16.11 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
16.11 17.20 - 18.30 Kriya Hatha jooga baaskursus "Ärevusest vabaks" (UUS!)
Annika Allikmäe Vaata
16.11 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
16.11 19.00 - 20.30 Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda
Annika Allikmäe Vaata
16.11 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
17.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
17.11 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
18.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
18.11 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
18.11 18.30 - 21.30 Broneeritud (A)
Vaata
19.11 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS II Grupp (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
21.11 16.00 - 17.00 Broneeritud (HK)
Vaata
21.11 17.20 - 18.20 Kriya hatha jooga
Annika Allikmäe Vaata
21.11 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
21.11 19.00 - 20.30 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
22.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
22.11 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
22.11 17.15 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
22.11 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
23.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
23.11 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
23.11 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
23.11 17.20 - 18.30 Kriya Hatha jooga baaskursus "Ärevusest vabaks" (UUS!)
Annika Allikmäe Vaata
23.11 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
23.11 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
23.11 19.00 - 20.30 Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda
Annika Allikmäe Vaata
24.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
24.11 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
25.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
25.11 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
25.11 18.30 - 21.30 Broneeritud (A)
Vaata
28.11 16.00 - 17.00 Broneeritud (HK)
Vaata
28.11 17.20 - 18.20 Kriya hatha jooga
Annika Allikmäe Vaata
28.11 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
28.11 19.00 - 20.30 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
29.11 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
29.11 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
29.11 17.15 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
29.11 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
detsember 2022
01.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
01.12 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
02.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
02.12 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS II Grupp (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
02.12 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
02.12 18.30 - 21.30 Broneeritud (A)
Vaata
05.12 16.00 - 17.00 Broneeritud (HK)
Vaata
05.12 17.20 - 18.20 Kriya hatha jooga
Annika Allikmäe Vaata
05.12 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
05.12 19.00 - 20.30 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
06.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
06.12 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
06.12 17.15 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
06.12 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
07.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
07.12 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
07.12 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
07.12 17.20 - 18.30 Kriya Hatha jooga baaskursus "Ärevusest vabaks" (UUS!)
Annika Allikmäe Vaata
07.12 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
07.12 19.00 - 20.30 Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda
Annika Allikmäe Vaata
07.12 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
08.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
08.12 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
09.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
09.12 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
09.12 18.30 - 21.30 Broneeritud (A)
Vaata
10.12 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
12.12 16.00 - 17.00 Broneeritud (HK)
Vaata
12.12 17.20 - 18.20 Kriya hatha jooga
Annika Allikmäe Vaata
12.12 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
12.12 19.00 - 20.30 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
13.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
13.12 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
13.12 17.15 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
13.12 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
14.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
14.12 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
14.12 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
14.12 17.20 - 18.30 Kriya Hatha jooga baaskursus "Ärevusest vabaks" (UUS!)
Annika Allikmäe Vaata
14.12 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
14.12 19.00 - 20.30 Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda
Annika Allikmäe Vaata
14.12 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
15.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
15.12 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
16.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
16.12 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
16.12 18.30 - 21.30 Broneeritud (A)
Vaata
17.12 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
19.12 16.00 - 17.00 Broneeritud (HK)
Vaata
19.12 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
20.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
20.12 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
20.12 17.15 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
20.12 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
21.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
21.12 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
21.12 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
21.12 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
21.12 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
22.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
22.12 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
23.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
23.12 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
23.12 18.30 - 21.30 Broneeritud (A)
Vaata
26.12 16.00 - 17.00 Broneeritud (HK)
Vaata
26.12 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
27.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
27.12 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
27.12 17.15 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
27.12 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
28.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
28.12 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
28.12 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
28.12 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
28.12 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
29.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
29.12 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
30.12 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
30.12 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
30.12 18.30 - 21.30 Broneeritud (A)
Vaata
jaanuar 2023
02.01 16.00 - 17.00 Broneeritud (HK)
Vaata
02.01 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
03.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
03.01 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
03.01 17.15 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
03.01 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
04.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
04.01 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
04.01 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
04.01 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
04.01 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
05.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
05.01 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
06.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
06.01 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
06.01 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
06.01 18.30 - 21.30 Broneeritud (A)
Vaata
09.01 16.00 - 17.00 Broneeritud (HK)
Vaata
09.01 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
10.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
10.01 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
10.01 17.15 - 18.30 Yin jooga Eevaga
Eeva Kallis Vaata
10.01 18.45 - 20.15 Flyhigh ehk õhujooga
Tiit Trofimov Vaata
11.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
11.01 08.30 - 10.00 Kundalini - Tantra jooga
Tiit Trofimov Vaata
11.01 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
11.01 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
11.01 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
12.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (alustajate grupp)
Viktor Palmet Vaata
12.01 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
13.01 07.30 - 09.00 Tai Chi, Chi Kung ja Viis Tiibetlast (edasijõudnute grupp)
Viktor Palmet Vaata
13.01 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
13.01 18.30 - 21.30 Broneeritud (A)