Tunniplaan

veebruar 2023
01.02 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
01.02 17.20 - 18.30 Kriya Hatha jooga baaskursus "Sedona Meetod" (UUS!)
Annika Allikmäe Vaata
01.02 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
01.02 19.00 - 20.00 OSHO Dünaamiline Meditatsioon®
Birger Aavik Vaata
01.02 20.00 - 21.00 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
02.02 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
02.02 17.45 - 18.45 Vinyasa jooga (Uus!)
Teele Triinu Jäär Vaata
02.02 19.00 - 20.30 Yin jooga
Teele Triinu Jäär Vaata
02.02 19.30 - 21.30 Gongiõhtu | "Maa Ühendus"
Rasmus Väli, Külli Väli ja Heino Väli Vaata
03.02 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
03.02 19.00 - 20.30 Osho aktiivsed meditatsioonid®
Kerli Vau Vaata
04.02 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
04.02 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
06.02 16.00 - 17.00 Broneeritud (H)
Vaata
06.02 17.20 - 18.20 Kriya hatha jooga
Annika Allikmäe Vaata
06.02 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
06.02 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid®
Laura Valk Vaata
06.02 19.00 - 20.00 Yoga for flexibility
Annika Allikmäe Vaata
06.02 20.00 - 20.30 Yoga Nidra - Uneta Uni (Uus!)
Annika Allikmäe Vaata
07.02 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
07.02 18.30 - 19.30 Jaapani taikotrummide koolitus I grupp
Hele-Riin Uib-Pachel Vaata
07.02 19.30 - 20.30 Jaapani taikotrummide koolitus II grupp
Hele-Riin Uib-Pachel Vaata
08.02 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
08.02 17.20 - 18.30 Kriya Hatha jooga baaskursus "Sedona Meetod" (UUS!)
Annika Allikmäe Vaata
08.02 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
08.02 19.00 - 20.00 OSHO Dünaamiline Meditatsioon®
Birger Aavik Vaata
08.02 20.00 - 21.00 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
09.02 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
09.02 17.45 - 18.45 Vinyasa jooga (Uus!)
Teele Triinu Jäär Vaata
09.02 19.00 - 20.30 Yin jooga
Teele Triinu Jäär Vaata
09.02 20.00 - 22.00 Gong aktivatsioon Denis Vinogradoviga
Denis Vinogradov Vaata
10.02 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
10.02 19.00 - 20.30 Osho aktiivsed meditatsioonid®
Kerli Vau Vaata
12.02 18.30 - 19.30 Jaapani taikotrummide koolitus I grupp
Hele-Riin Uib-Pachel Vaata
12.02 19.30 - 20.30 Jaapani taikotrummide koolitus II grupp
Hele-Riin Uib-Pachel Vaata
13.02 16.00 - 17.00 Broneeritud (H)
Vaata
13.02 17.20 - 18.20 Kriya hatha jooga
Annika Allikmäe Vaata
13.02 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
13.02 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid®
Laura Valk Vaata
13.02 19.00 - 20.00 Yoga for flexibility
Annika Allikmäe Vaata
13.02 20.00 - 20.30 Yoga Nidra - Uneta Uni (Uus!)
Annika Allikmäe Vaata
14.02 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
14.02 18.30 - 19.30 Jaapani taikotrummide koolitus I grupp
Hele-Riin Uib-Pachel Vaata
14.02 19.30 - 20.30 Jaapani taikotrummide koolitus II grupp
Hele-Riin Uib-Pachel Vaata
15.02 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
15.02 17.20 - 18.30 Kriya Hatha jooga baaskursus "Sedona Meetod" (UUS!)
Annika Allikmäe Vaata
15.02 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
15.02 19.00 - 20.00 OSHO Dünaamiline Meditatsioon®
Birger Aavik Vaata
15.02 20.00 - 21.00 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
16.02 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
16.02 17.45 - 18.45 Vinyasa jooga (Uus!)
Teele Triinu Jäär Vaata
16.02 19.00 - 20.30 Yin jooga
Teele Triinu Jäär Vaata
17.02 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
17.02 19.00 - 20.30 Osho aktiivsed meditatsioonid®
Kerli Vau Vaata
18.02 10.00 - 18.00 Meditatsioonijuhi väljaõpe: OSHO Aktiivsed Meditatsioonid®
Brenda Randroo Oja Vaata
18.02 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
20.02 16.00 - 17.00 Broneeritud (H)
Vaata
20.02 17.20 - 18.20 Kriya hatha jooga
Annika Allikmäe Vaata
20.02 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
20.02 19.00 - 20.00 Yoga for flexibility
Annika Allikmäe Vaata
20.02 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid®
Laura Valk Vaata
20.02 20.00 - 20.30 Yoga Nidra - Uneta Uni (Uus!)
Annika Allikmäe Vaata
21.02 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
21.02 12.00 - 13.00 Jaapani taikotrummide koolitus I grupp
Hele-Riin Uib-Pachel Vaata
21.02 13.00 - 14.00 Jaapani taikotrummide koolitus II grupp
Hele-Riin Uib-Pachel Vaata
21.02 18.30 - 21.30 OSHO Pulseeringu seminar "Elus olemise rõõm"
Prem Svaraj Vaata
22.02 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
22.02 17.20 - 18.30 Kriya Hatha jooga baaskursus "Sedona Meetod" (UUS!)
Annika Allikmäe Vaata
22.02 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
22.02 19.00 - 20.00 OSHO Dünaamiline Meditatsioon®
Birger Aavik Vaata
22.02 20.00 - 21.00 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
23.02 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
23.02 17.45 - 18.45 Vinyasa jooga (Uus!)
Teele Triinu Jäär Vaata
23.02 18.30 - 19.00 Osho Pulsatsioonid „Vaba keha – avatud süda“ \ ОШО Пульсации "Свободное тело – открытое сердце"
Prem Svaraj Vaata
23.02 19.00 - 20.30 Yin jooga
Teele Triinu Jäär Vaata
24.02 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
25.02 10.00 - 18.00 Meditatsioonijuhi väljaõpe: OSHO Aktiivsed Meditatsioonid®
Brenda Randroo Oja Vaata
27.02 16.00 - 17.00 Broneeritud (H)
Vaata
27.02 17.20 - 18.20 Kriya hatha jooga
Annika Allikmäe Vaata
27.02 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
27.02 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid®
Laura Valk Vaata
27.02 19.00 - 20.00 Yoga for flexibility
Annika Allikmäe Vaata
27.02 20.00 - 20.30 Yoga Nidra - Uneta Uni (Uus!)
Annika Allikmäe Vaata
märts 2023
01.03 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
01.03 17.20 - 18.30 Kriya Hatha jooga baaskursus "Sedona Meetod" (UUS!)
Annika Allikmäe Vaata
01.03 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
01.03 19.00 - 20.00 OSHO Dünaamiline Meditatsioon®
Birger Aavik Vaata
01.03 20.00 - 21.00 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
02.03 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
02.03 17.45 - 18.45 Vinyasa jooga (Uus!)
Teele Triinu Jäär Vaata
02.03 19.00 - 20.30 Yin jooga
Teele Triinu Jäär Vaata
03.03 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
06.03 16.00 - 17.00 Broneeritud (H)
Vaata
06.03 17.20 - 18.20 Kriya hatha jooga
Annika Allikmäe Vaata
06.03 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
06.03 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid®
Laura Valk Vaata
06.03 19.00 - 20.00 Yoga for flexibility
Annika Allikmäe Vaata
06.03 20.00 - 20.30 Yoga Nidra - Uneta Uni (Uus!)
Annika Allikmäe Vaata
07.03 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
08.03 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
08.03 17.20 - 18.30 Kriya Hatha jooga baaskursus "Sedona Meetod" (UUS!)
Annika Allikmäe Vaata
08.03 17.30 - 18.45 Nia liikumistehnika
Sirli Taniloo Vaata
08.03 19.00 - 20.00 OSHO Dünaamiline Meditatsioon®
Birger Aavik Vaata
08.03 20.00 - 21.00 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
09.03 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
09.03 17.45 - 18.45 Vinyasa jooga (Uus!)
Teele Triinu Jäär Vaata
09.03 19.00 - 20.30 Yin jooga
Teele Triinu Jäär Vaata
10.03 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
11.03 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
11.03 12.00 - 13.30 Külluse talisman - töötuba
Selgeltnägija Inga Rämson Vaata
11.03 15.00 - 19.00 Suguvõsa vereliini puhastus
Selgeltnägija Inga Rämson Vaata
13.03 16.00 - 17.00 Broneeritud (H)
Vaata
13.03 17.20 - 18.20 Kriya hatha jooga
Annika Allikmäe Vaata
13.03 19.00 - 20.00 OSHO aktiivsed meditatsioonid®
Laura Valk Vaata
14.03 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
15.03 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
15.03 20.00 - 21.00 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
16.03 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
17.03 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
17.03 10.30 - 11.30 Broneeritud (H)
Vaata
20.03 16.00 - 17.00 Broneeritud (H)
Vaata
21.03 10.00 - 21.00 Erabroneering. Keskus suletud.
Somananda Tantra School Vaata
22.03 20.00 - 21.00 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
27.03 16.00 - 17.00 Broneeritud (H)
Vaata
29.03 20.00 - 21.00 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
aprill 2023
03.04 16.00 - 17.00 Broneeritud (H)
Vaata
05.04 20.00 - 21.00 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
10.04 16.00 - 17.00 Broneeritud (H)
Vaata
12.04 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
12.04 20.00 - 21.00 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
15.04 12.00 - 16.00 Veet Mano seminar: allasurutud emotsioonide vabastamine
Veet Mano Vaata
19.04 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
19.04 20.00 - 21.00 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
22.04 10.00 - 18.00 MEDITATSIOONI ÕPETAJA KURSUS (AASTANE ÕPE)
Chandini Sarita (Seeda Randroo) Vaata
26.04 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
26.04 20.00 - 21.00 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
mai 2023
03.05 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
03.05 20.00 - 21.00 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
10.05 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
10.05 20.00 - 21.00 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
17.05 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
17.05 20.00 - 21.00 Salenemiskursus "Elegantne kiirtee 5D meetodil"
Annika Allikmäe Vaata
24.05 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
juuni 2023
07.06 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
14.06 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
21.06 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
28.06 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
juuli 2023
05.07 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
12.07 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
19.07 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
26.07 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
august 2023
02.08 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
09.08 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
16.08 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
23.08 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
30.08 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
september 2023
06.09 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
13.09 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
20.09 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
27.09 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata
oktoober 2023
04.10 19.00 - 20.30 OSHO aktiivne meditatsioon
Tiit Trofimov Vaata