Art of Relationship with Vasanti in Tallinn, Estonia

Art of Relationship with Vasanti in Tallinn, Estonia

Hind:

290-330 eurot (hinnainfo leiad tekstist)

Kestvus:

3 päeva

Aeg:

17.-19. november 2023

Ăśritus Facebook'is

Juhendaja:

VASANTI (Veronique Vachet)

Sisu:

Art of Relationship with Vasanti in Tallinn, Estonia

(✨Please scroll down for English👇)
Hei armas,
Teretulemast nädalavahetuse kursusele vallalistele ja paaridele, kes tunnevad kutset mõista sügavamalt, mis on suhe ja kuidas teadlikult praktiseerida suhtes olemise peent kunsti…
Imeliselt avav ja transformeeriv kursus, mida tuleb juhendama tõeliselt kogenud ja inspireeriv terapeut ning rahvusvaheline õpetaja Vasanti (Prantsusmaa).

SUHTE KUNST (The Art of Relationship)
Mina, Sina, Meie….Need on suhte verstapostid…Mina olen ühenduses iseendaga. Ma tunnetan Sind. Koos me jagame teineteisega ja loome energiat, mis on võimsam kui me ise..
Paarisuhe, olenemata selle vormist, on võimas Matrix, mis loob palju projektsioone, ja kus on väga lihtne eksida, kui kaldutakse kõrvale suhte algsest olemusest ja tegelikust kvaliteedist. Mehed ja naised otsivad meeleheitlikult ja illusoorselt teineteises seda, mida nad iseendas vastu pole võtnud.

Suhe näitab, kes me tegelikult oleme, paljastades meid. See võib meid ärritada. Samas on suhe ka imeliseks küpsuse ja teadlikkuse tõstmise katselaboriks.

Tihti võime suhtes olles kogeda, et armastus ja s2ksuaalsus on teineteisest eraldatud. Oleme lasknud häbi, süüdistuste või hirmu energial oma keha müüriga ümbritseda ning oleme sinna müüri taha kinni jäänud. See loob energeetilise blokeeringu. Vahel kandub see eraldatuse, mitte mõistetud olemise ja kannatuste energia muster läbi mitme generatsiooni.
❤️ Kus algab suhe ja mis on terve ning elujõulise suhte alustalad?
❤️ Mis näitab meile suhte sobivust ja ehedust?
❤️ Miks on tihti nii raske oma partnerile oma tõelist olemust näidata?

T2ntristlik teekond pakub mitmeid võimalusi viia oma suhe uuele tasandile ja vaadelda seda, kui püha ruumi, kus mõlemad partnerid saavad jagada teineteisega oma tõelist ehedat olemust selle kõikides imelistest nüanssides ja värvitoonides.
T2ntrapraktikad toovad suhetesse tagasi elususe ja pühalikkuse dimensiooni, ning see hõlmab ka s2ksuaalsust. T2ntrapraktikad on terapeutilisteks abivahenditeks, mis aitavad lahti kodeerida suhte sõlmkohad, ja aitavad vältida teineteise saboteerimist suhtes, mis tihti kergesti juhtub.
Kui me oleme ise tõeliselt ehedad ja integreeritud oma olemuses, muudab see ka meie suhtumist suhetesse. Me ei taha me enam tagasi vanade mittetoimivate suhtemustrite juurde, vaid hakkame looma tõeliselt ehedaid ja sügavaid suhteid.

See nädalavahetuse kursus kutsub Sind:
❤️ Tulema tagasi südamesse ning lahti laskma teesklemisest ja rutiinist
❤️ Tunnetama pühendumises vabadust
❤️ Tähistama teineteise erinevusi looval viisil
❤️ Kaasama suhetesse s2ksuaalsus, süda ja mõistus
❤️ Dekodeerima suhte mõistatusi ja sõlmkohti, et vältida teineteise saboteerimist
❤️ Julgema kohtuda oma haavatavuse ja selle erinevate tahkudega, lubama endale olla suhtes täielikult sina ise, ilma maskita
❤️ Küsima endalt ausalt: Milline suhte vorm sobib mulle? Teadvustama oma klammerdumise mustreid, tunnetama oma vabaduse vajaduse ja pühendumise soovi dünaamikat ning vaatlema enda oskus pühenduda ilma ennast kaotamata.
❤️ Laskma lahti hinnangutest ning praktiseerima aktsepteerimist ja armastust
Me praktiseerime erinevaid harjutusi ĂĽksi ja paaris, kontakti loomisi, massaazi, liikumistehnikaid, oma kogemuste jagamist ringis, meditatsiooni, pĂĽhitsemisi, erinevaid rituaale.
See kursus sobib nii vallalistele kui paaridele.
Kursus on inglise keeles, vajadusel tõlge.

JUHENDAJA: VASANTI (Veronique Vachet)
Vasanti on sündinud Bourgognes (Prantsusmaa), 3 lapse ema, rahvusvaheline t2ntraõpetaja, sertifitseeritud kehateraapia “S2xual Grounding Therapy”, “Character-Analytic Vegetotherapy” (VGA) ja Wilhem Reichi loodud “Original Body Therapy” terapeut. Juhendanud aastaid koos Margot Anandiga “Ecstacy and Love” kursusi (kuni 2014 aastani).
Juba rohkem kui 20 aastakümmet on Vasanti loomingut sügavalt mõjutanud elujõud&s2ksuaalenergia, mis on meie olemuse alustala, armastuse väljendamise allikas…
Vasanti põimib oma terapeuditöös S2xual Grounding Therapy õpetusi, t2ntraparktikaid, Wilhem Reichi õpetusi ja erinevatest kultuuridest pärit esivanemate rituaale.
Vasanti terapeuditöö ja juhendatavad kursused on seotud inimolemuse keerukuse lõimimisega läbi psüühilise, füüsilise ja vaimse reaalsuse, eesmärgiga avada inimesi s:ksuaalenergia sügavamale mõistmisele, ja toetades neid täisväärtuslike ja elusate suhete loomisel.

Vasanti on juhendanud gruppe üle 20 aasta nii Prantsusmaal, Ukarinas, Venemaal, kui mitmel pool mujal. Ta on juba aastaid Ibiza T:ntra Festivali üks põhiõpetajaid.
Ta armastab töötada erinevate generatsioonidega, ja kutsus 2019 ellu esimese rahvusvahelise festivali noortele täiskasvanutele (18-35 aastastele), Impulse Festival (Prantsusmaal)
https://www.impulsefestivals.com/
Enda kohta ĂĽtleb Vasanti nii:
Mulle on oluline tuua kokku erinevad teekonnad, millesse olen elu jooksul investeerinud, et jagada oma kirgi ja seeläbi ka anda edasi oma suurt kirge Elu vastu. Mind on inspireerinud mu rännakud Indias, Babaji Shivaite koolkonna õpetused, kohtumised imeliste inimestega erinevatest kultuuriruumidest ja traditsioonidest, ning mu oma elu naise ja emana.
Ma olen Elu armastaja, seotud elu ökosüsteemiga läbi selle kõikide vormide ja seda kõike juba 15 aastat ka koos noorema generatsiooniga.
Vasanti kohta saad rohkem lugeda siit: www.vasanti.fr.

đź’žAEG: 17-19 november 2023
đź’žKOHT: Tao Keskus, Rotermanni 2. https://taokeskus.eu/, Tallinn, ESTONIA
Kohad on piiratud, palun pane end aegsasti kirja.
Parkida saad:
Admirali parkimismajas, Ahtri 6a (1 päev 6 eurot), Nautica parklas,
EuroPark parklas, Ahtri 3 või mõnes muus lähedal asuvas parklas. Või tule parem ühistranspordi või taksoga.

đź’žINVESTEERING ISEENDASSE:
290 eurot SOODUSHIND kuni 17.oktoobrini.
330 eurot TĂ„ISHIND peale 17. oktoobrit.
Paaridele:
260 eurot (inimese kohta) SOODUSHIND kuni 17.oktoobrini.
300 eurot (inimese kohta) TĂ„ISHIND peale 17. oktoobrit.
💞REGISTREERUMINE: info@kristiinaviires.com või helista +372 5210480.

✨IN ENGLISH
Dear one,
Welcome to a powerful and deeply transformative workshop from “Way of the Heart” cycles with Vasanti:

THE ART OF RELATIONSHIP
It is a weekend workshop for singles and couples to dive deeply into the fine art of relating.
I, You, We…They are the milestones of the relationship. I am connected with myself. I feel You. We share and We create an energy greater than us.
The couple relationship, whatever its form, is a powerful Matrix that generates many projections where it is very easy to get lost by deviating from the original essence and from the true quality of the relationship. Men and women desperately and illusorily seek in each other what they deny themselves.
The relationship is a powerful revealer of ourselves that can exasperate us, but this marvellous laboratory is a space of maturity and extraordinary consciousness.
In a couples relationship we very often feel separation between love and se:uality. Shame, blame and fear is gathered around our body and we get stuck. This disconnection creates energetic blockage, lack of understanding and suffering throughout the generations.
❤️Where does a relationship start and what are the foundations of a healthy relationship?
❤️How do we discern the appropriateness and true nature of each relationship?
❤️Why is it often difficult to express your authentic self to your beloved?
The T:ntric Path is a powerful way of transformation that allows the relationship to be a sacred space, where each partner could share his/hers deep nature with the other, in all the colors of his being.
T:ntric practice brings couples back to a sacred dimension and aliveness including s:uality in the relationship. The therapeutic tools we use allow us to decode the enigmas of the relationship that sometimes lead couples into unconscious sabotage.

This weekend workshop will invite you to:
❤️Let the body find the way back to your heart and let go of the performance or the routine
❤️Feel the freedom of commitment
❤️Celebrate our differences in a creative way
❤️Include s**, heart and mind in the relationship
❤️Decoding the enigmas of the relationship that sometimes leads couples into magnificent sabotage
❤️Dare to meet from your vulnerability and its many facets in order to be fully yourself in the bond and allow yourself to be without the mask
❤️Introspect on questions such as: the form of relationships that suits me, awareness of my “attachment style”, commitment and freedom, attaching yourself without tying yourself up
❤️Get out of judgment and deep into acceptance and love

There will be exercises, contacts, massages, movements, sharing, meditations, celebrations, rituals etc
T:ntric practice allows you to feel with awareness what is happening and to remain fully present whatever the experience.
The workshop is suitable both for singles and couples.
The workshop will be in English, with occasional translation to Estonian where needed.

FACILITATOR: VASANTI
Born in Bourgogne (France), mother of three children, Vasanti is an international T:ntr2 facilitator, certified body psychotherapist of S::ual Grounding Therapy, Character-Analytic Vegetotherapy (VGA) and Original Body Therapy of Wilhelm Reich practitioner. She was also the training facilitator for the ”Ecstasy and Love” training with Margot Anand until 2014.
For more than 20 years, Vasanti's work has been deeply influenced by the vital force or s::ual energy that constitutes our being and allows love to express itself. Whether through T:ntr2, through the teaching of Wilhelm Reich, or through S::ual Grounding Therapy, her work bridges between therapeutic work, ancestral rituals and T*ntr2.

Vasanti's work and courses are a lot about the integration of the complexity of a person in his psychic, physical and spiritual reality. In order to open ourselves to a better understanding of the functioning of s::ual energy and to develop healthy relationships.
She has more than 20 years of experience of facilitating groups and courses.
She has had multicultural experiences with working people in France, Russia, Ukraine and many other countries. Vasanti is also a resident teacher of the annual Ibiza Tantr2 Festival.
She loves to work with different generations that led her to create at 2019 the first International Festival for young adults (18-35 years olds), the Impulse Festival in France. www.impulsefestival.com
What is important to me is to bring together the different paths invested in my life, to share my passions in order to transmit my passion for life.
Inspired by my travels in India and the Shivaite teaching of Babaji, by meeting remarkable beings and very complementary schools, and by my life as a woman and mother.
Lover of life, and involved in the ecosystem of life in all its forms and for more than 15 years with the new generation.
Vasanti
You can read more about Vasanti here: www.vasanti.fr.

đź’žTIME: 17-19 November 2023
Fri: 18.30-21, Sat: 10-19, Sun: 10-17
đź’žLOCATION: Tao Keskus, Rotermanni 2. https://taokeskus.eu/, Tallinn, ESTONIA
Spaces are limited, please save your spot way in advance.
đź’žINVESTMENT:
290 euros Early Bird (until 17.Oct).
330 euros Full Price (after 17 Oct)
For couples:
260 euros per person Early Bird (until 17 Oct)
300 euros Full Price (after 17 Oct)
đź’žREGISTRATION: Please let us know at info@kristiinaviires.com or call +372 5210480.

Registreerimine

info@kristiinaviires.com