Flyhigh ehk õhujooga

Flyhigh ehk õhujooga

Hind:

15€

Kestvus:

1,5h

Aeg:

Teisipäeviti kell 18:45 - 20:15

Juhendaja:

Sisu:

Hea külastaja!
Palume loobuda tunnis osalemisest, kui olete viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olete olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või esinevad ägeda respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (palavik, kuiv köha, hingamisraskused).
-Terviseamet

FLYHIGH YOGA EHK ÕHUJOOGA

Teisipäeviti kell 18:45
Juhendab Tiit Trofimov

FLYHIGH YOGA on õhujooga stiil, mis lubab osalejal kogeda joogat täiesti uue nurga alt. See on atraktiivne, Iyengar joogast inspireeritud tund.
Tunnis toimuvad harjutused spetsiaalsel lae all rippuval rihmal ja matil vaheldumisi ja erineb tavapärasest joogast just rippuvate asendite ning ka asendite tõttu, mida vaid FHY rihm võimaldab teha.

Me kiigume, lendame ja ripume, aga loomulikult mitte terve tunni pea alaspidi.
Flyhigh Yoga rihmad annavad tunnile mängulise olemuse ning aitavad viia osaleja asendisse, kuhu ilma abivahendita polegi võimalik liikuda. Harjutused mõjuvad hästi lülisambale, aitavad taastada ja lõdvestada pingeid nii kehas kui meeles, arendavad keskendumist, parandavad rühti ja tõstavad immuunsust.
Pärast tundi on kehas väga mõnus lõdvestunud, vaba, aga ka tugev tunne ning meeled rahunenud. Põnev joogastiil loob võimaluse end tundma õppida uutes olukordades. See on tund, mis arendab nii füüsiliselt kui vaimselt. Täiesti uus dimensioon Sinu joogapraktikas – kogemus, mis on kogemist väärt!

Osaluspanus 15€
Maksmine toimub kohapeal sularahas.

Soovi korral võta kaasa käterätik pesemisvahendid ja föön.

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed