Gongimeditatsioon & Heliteraapia tervendus

Gongimeditatsioon & Heliteraapia tervendus

Hind:

40€

Kestvus:

2h

Aeg:

18. september 2022 kell 18:30 - 20:30

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

Rasmus Heil, Külli Väli ja Heino Väli

Sisu:

❤️ TERE TAAS! ❤️
Tuleme TAO Keskusesse, Rotermanni kvartalisse looma teile võimsat, tervendavat ja kergust loovat gongimeditatsiooni imeliste planetaarsete sagedustega gongide ja kristallhelikaussidega.
🍀 Tule saa osa tervendusest ning ühtlasi aitame sul vabastada kinni jäänud energiaid sinu keha ja meele tasandilt, kasutades intuitiivselt sinu peal erinevaid energiameditsiini tehnikaid ja Tiibeti helikaussi, samal ajal kui naudid gongihelide sisekosmosesse kandvat vibratsiooni.

🍀 Sulle loovad sellel rännakul turvalise, sooja, ning sind kandva holistilise helide ookeani ja võimsa tervenemise portaali ühe perekonna kolm vägevat valgustöötajat - Rasmus Heil ning
Külli Väli ja Heino Väli.
🍀 See õhtu aktiveerib sinus mitmed ülendatuse tunded ja aitab luua uusi ühendusi vasaku ja parema ajupoolkera vahel, mis tasakaalustab ja kasvatab sinu loomingulisust elus, aitab suhtuda ja reageerida erinevatele situatsioonidele suuremas kerguses ja õndsuses ja veel palju enamat, mida ei saa lihtsalt sõnades edasi anda.
🔥 SEDA TULEB TÕESTI ISE KOGEMA TULLA! 🔥

❤️ SINU TERVENEMISE PORTAALI LOOVAD ❤️

☀️ Rasmus Heil - energiatervendaja, Reiki tervendaja, alateadvuse korrastaja, terapeut-nõustaja, gongimeister ning Yoga Nidra juhendaja. Imelise tervendava hääle ja energiaga mees.
FB: Rasmus Heil / Sinu hinge peegel

☀️ Külli Väli - Reiki meister, intuitiivne terapeut-tervendaja, hinge ja alateadvuse alkeemik, Dr. Bachi õieterapeut, heliterapeut Tiibeti helikausside ja gongidega, ärganud hing mäletamises oma jumalikust algolemusest.

☀️ Heino Väli - Donna Edeni Energiameditsiini terapeut, kes tunneb ja näeb imeliselt inimeste energiakehasid, et aidata neil terveneda, Reiki, MER ja Ki-Shiatsu praktik, imeline hing, kes on mehena korrastanud oma alateadvuses blokeeringud ja väärad mõttemustrid.
FB: Energiameditsiin Külli ja Heino Väli teraapiad

🍀 Seda ilusat õhtut võid tulla nautima lihtsalt niisama või ka siis, kui sul on mentaalseid, füüsiliseid või vaimseid tasakaalutusi, pingeid või kinni hoitud emotsioone, väsimust ja ka pikalt alateadvuses olnud mustreid, hirme, programme ja muid takistusi, energia puudus jne, mis ei lase su elul voolata kerguses.
🍀 Tervendus läbi telepaatilise resonantsi ehk läbi akustilise ookeani avardab sinu teadvust, tekib õndsuse tunne, puhas teadvus, harmoniseerub sinu energiaväli ning tõuseb eluenergia tase.
🌍 GONG KUI ÜKS MAAILMA IIDSEIMATEST PÜHA HELIINSTRUMENTIDEST - gongide päritolu võib ulatuda teise aastatuhandeni ekr, kuid eeldatakse, et gong on palju vanem. Aegade sügavusest on gongile alati omistatud psühholoogiline tähendus. Seda võimsat instrumenti on kasutatud läbi aegade vaimse maailmaga ühendumiseks, usutakse, et gongi puudutamine toob õnne ja jõudu.

🌱 TULE GONGIMEDITATSIOONILE JA VASTUSED HAKKAVAD SINU ENDA SEEST ESILE KERKIMA! 🌱

☀️ Gongiõhtule tulles võid endale eelnevalt ette valmistada otsuse ehk taotluse või valmistada ette küsimuse, mida soovid enda elus tervendada, arendada, vabastada või millele soovid vastust.
Palun tule kohale 15 minutit enne algust, et saaksid rahulikult häälestuda, rahustada keha ja meele ning tulla kohale hetke, et kõik muu väline jääks ukse taha. Nii saab sinus toimuda sügavam tervenemine.

☀️ Gongihelid aitavad luua nihkeid sinu teadvuses.
Nendel hetkedel võivad tekkida taipamised või tulla vastused sinu seest küsimustele, mida vajad, näha nägemusi või kogeda tundmusi või lihtsalt lõõgastust hetkes.
Helivibratsiooni pakub sinu füüsilisele, mentaalsele ja vaimsele kehale vibroakustilist massaaži, mis aitab vabaneda stressist, pingetest, tõstab eluenergiat, taastab immuunsüsteemi ning ühtlasi tekib ühendus alateadvusega kus seisavad kinni meie takistused saavutamaks elu paradiisis ise eneses.

☀️ Arvesta rännakuks umbes 2-tundi. Kohapeal on olemas matid, tekid ja vesi.
Tule kohale sinu jaoks mugavas riietuses ning vastuvõtlikus meeleolus.
Osalustasu on 40€.

🌱🌱🌱 OSALEMISEKS ON VAJALIK REGISTREERUMINE 🌱🌱🌱
Registreerumiseks kirjuta meilile -
rasmus@sinuhingepeegel.ee või privaatsõnum
telefonil - 534 792 13 Rasmus või
helista - 51 66 193 Külli. 🙂
Asukoht - TAO Keskus, Rotermanni 2.
Sissepääs Hobujaama tänava poolsest äärest, Vapiano restorani vastast, sisenete kangi alla ja paremale, kus näete TAO Keskuse silti maja küljest välja ulatumas. Saal asub TAO Keskuse alumisel korrusel.

Kohtumiseni
Rasmus Heil, Külli Väli ja Heino Väli 💖

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed