Helide Harmoonia - Harf ja Gong

Helide Harmoonia - Harf ja Gong

Hind:

22€

Kestvus:

1,5h

Aeg:

5. oktoober kell 19:00

Juhendaja:

Tiina Karjatse

Sisu:

Kutsume Sind õrnade ja võimsalt vahelduvate helide rännakule, kus kohtuvad HARF ja GONG. Helideruumi teevad veelgi ruumilisemaks erinevad muusikainstrumendid nagu kristallhelikausid, tuulekellad jm pillid, mille keeled paitavad hinge.

Harfihelidega viib meid improvisatsioonilisele rännakule Liis Viira, kes armastab helidega luua erinevaid võluilmu, kududes pehmeid, kuid põnevaid helivaipu. Liisi nägemus on, et muusika on alati teraapiline. Liis on üks neist õnnelikest inimestest, kelle igapäevatöö puudutab muusikat ja kohalolu muusikas.

Gongihelide ruumi loob Tiina Karjatse, kelle jaoks koostöö gongidega on avanud sügava ja kosmilise teekonna helidemaastikul, mida on au tal tuua kuulajate ja kogejateni. Gongihelidega rännates jätame selle dimensiooni maha ja liigume pingutuseta kõrgematesse dimensioonidesse. Gongiheli peenesse eeterlikkusesse sukeldudes me terveneme ja nooreneme, kosmiline vibratsioonideookean peseb meid, puhastab ja vabastab.
Kuulatame südame sõnumeid ja hinge sosinaid 💛

TOIMUMISE AEG: 5.oktoobril 2021 kell 19.00-20.30, uksed avame kell 18.45
TOIMUMISE KOHT: TAO Keskus, Rotermanni 2, Tallinn. Sissepääs Hobujaama tänava poolsest äärest. Vapiano restorani vastast Rotermanni City võlvi alt või tule otse kino eest TOA restorani kõrvalt piki Stalkeri käiku.
OSALUSTASU: 22 EUR

Osalemiseks registreeru sõnumi või meili teel tiinakarjatse@hotmail.com. Registreerumine on vajalik, sest kohtade arv on piiratud.
Helirännak toimub lamades. Koha peal on olemas kõik vajalik, joogamatid, padjad, pleedid.
Tule kindlasti täiesti tervena 💛

Oled südamest oodatud 💛
Liis ja Tiina

Tulekul on vajalik täita üks järgnevatest tingimustest otse juhendajatele/korraldajatele:
isik on COVID-19 haiguse läbi põdenud või vaktsineeritud ning esitab enne tegevuses osalemist selle kohta tõendi;
isik esitab negatiivse antigeen-RTD testi tõendi (kehtivus 48h) või RT-PCR testi tõendi (kehtivus 72h), mis on tehtud tervishoiuteenuse osutaja poolt;
isik soetab ning teeb ninaneelu või sülje kiirtesti juhendatuna kohapeal;
isik on alla 18-aastane.

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed