Hingekodu hirmu vabastamine

Hingekodu hirmu vabastamine

Hind:

Kestvus:

Aeg:

Juhendaja:

Sisu:

VEEBIMEDITATSIOON

 1. novembril ja kell 18:30 - 20:00
  otseülekandes meditatsioon läbi 𝗭𝗢𝗢𝗠'𝗜.
  Meditatsiooni on võimalik ka hiljem salvestusena saada - selleks kirjuta mulle ning pärast panuse laekumist saadan salvestus
  🌺TÄHELEPANU!🌺
  ZOOMI KESKKONNAST saadan kutse vahetult enne meditatsiooni algust, milles leiad lingi ja parooli ning siis oledki valmis rännakus osalemiseks. 😉
  Me soovime oma ellu midagi head aga alati me ei tea, mis see on või kui isegi teame, siis ikka ei astu me valitud soovi suunas.
  Hinge kodu meie sees, on energia, mille oleme jätnud tähelepanuta ja selle meditatsiooni käigus liigume oma hinge juurde ja vaatame, mis on need piirangud, mis panevad meid valima väliskeskkonnale vastavat energiat aga mitte enda hinge valikuid.
  Puhastame liigse energiamüra ja eemaldame hirmud igal tasandil.
  Tõstame sagedust ja avame tee oma tõelistele valikutele.
  Kui miski kõnetas on see sulle.
  Ole valmis oma elu eest vastutust võtma, sest kosmoseenergiatel on tugev vägi, mis muudab sinu poolt loodava tõelisuseks.
  𝗠𝗶𝘀 𝘀𝗲𝗹𝗹𝗲𝗸𝘀 𝘃𝗮𝗷𝗮 𝗼𝗻:
  Ole sellises kohas, kus tunned ennast mugavalt - võib ka olla loodus või armas oma pesa ehk valikud on sinu. Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Kui võimalik, siis enne rännakut 1-2h soovitan mitte süüa, siis on meeled erksamad.
  Rännak sobib nii algajatele, kui ka praktikutele!
  𝗥𝗘𝗚𝗜𝗦𝗧𝗥𝗘𝗘𝗥𝗜𝗠𝗜𝗡𝗘:
  Oma osalemisest anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sms +37258055302 (kõnedele ei saa koguaeg vastata).

𝗠𝗜𝗟𝗟𝗔𝗟:

 1. novembril ja kell 18:30 - 20:00
  𝗘𝗡𝗘𝗥𝗚𝗜𝗔𝗣𝗔𝗡𝗨𝗦:
  Energiapanus on vastavalt selline nagu tunned :
  15 eurot
  22 eurot,
  33 eurot
  44 eurot
  55 eurot
  66 eurot
  77 eurot
  88 eurot
  99 eurot
  111 eurot

mille palun ülekandena panustada, kui tunned, et panus on suur sinu jaoks (kirjuta mulle ja lepime kokku teisiti), kuid kindlasti ära jäta osalemata, sest muidu lood endale veel ühe takistuse juurde.
Osalemiseks panusta see summa (....€) mida tunned selgitusega: rännak
SAAJA: Marsil OÜ
Swedbank EE482200221065323352

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed