Kevin James Carrolli Hingelaulude ♥️ LISAKONTSERT ♥️

Kevin James Carrolli Hingelaulude ♥️ LISAKONTSERT ♥️

Hind:

Piletid üksikpilet 35.- / Sõbrapilet kahele 60.- / Kolmikpilet kolmele 81.-

Kestvus:

2h

Aeg:

5. mail kell 19:00-21:00

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

Kevin James Carroll

Sisu:

Kevin James Carrolli Hingelaulude ♥️ LISAKONTSERT ♥️

5.mai 2022 kell 19:00 - 21:00
OSTA PILET SIIT --> https://fienta.com
ॐ Kuna 6.mai kontsert müüs end välja kolme päevaga ning huvilisi on endiselt palju, siis on meil suur rõõm anda teada, et meie suur sõber maailmakuulus mantrate laulja Kevin James Carroll teeb 5. mail ka LISAKONTSERTI. ॐ

  1. mail kell 19:00-21:00
    Tallinnas
    Tao Keskuses, Rotermanni 2

Piletid üksikpilet 35.-
Sõbrapilet kahele 60.-
Kolmikpilet kolmele 81.-

Pilet kohapeal 40.-

"Ilma Kevinita poleks mina sellisel tasemel Väelaulude tegija nagu ma olen. Temaga koos mängides õppisin võimsa lükke kuidas energiat muusikaga liigutada ja terve saal lendu tõsta. Soovitan selle meistri kontserti väga soojalt!"
Tom Walsberg

ॐ Austraaliast pärit Kevin James Carroll on imeline näide südamlikkusest ja alandlikkusest ning seda väljendavast muusikast. Kevin on andnud kontserte Austraalias, Jaapanis, Soomes, Rootsis, Indoneesias ja mujal. Praktiseerides bhakti joogat (armastuse ja südame jooga) 1990. aastast alates juhendab Kevin lauluringe ja töötubasid joogafestivalidel ja stuudiotes üle maailma. Tema lauluringid aitavad inimesi väestada ja taasluua ühenduse oma südamega ning avardada üksolemist meis kõigis.

ॐ Kevin paneb südamehelid võnkuma põimides iidsed mantrad oma palvetega. Ta on noppinud üles mõjutused traditsioonilise india kirtani, keldi ja sufi meloodiatest ning ühendab need lääne folkmuusika ning maailma rütmide ja instrumentidega. Enamik tema laule on inglise keelsed või põhinevad iidsel sanskritil ja selle interpretatsioonil muusikas.

Kevin Jamesi koduleht www.kevinjamesheartsongs.com/

Lisainfo:
maailmamuusika@gmail.com

Registreerimine