Meditatsiooni õpetaja aastane väljaõpe

Meditatsiooni õpetaja aastane väljaõpe

Hind:

Kestvus:

Aastane õpe

Sisu:

Meditatsiooni õpetaja aastane väljaõpe

Tänaseks on Eesti Meditatsiooni Kooli õppimas üle 150 inimese, lõpetanuid juba üle 80 inimese ja 2024 aasta 20. jaanuaril alustab aastast õpiteekonda juba 8. õppegrupp! Õpe toimub enamasti 1 kord kuus L - P.

Eesti Meditatsiooni Kool pakub ainsana Eestis meditatsiooni õpetaja väljaõpet. See aastane meditatsiooni kursus, mille õppekava vastab riiklikule õppekava standardile, on üks väheseid omataolisi ka kogu Euroopas.

NB! Kuna tegu on ainulaadse põhjaliku meditatsiooni õppega, siis lisaks õpetajate koolitamisele, annab kool võimaluse tulla samasse õppegruppi õppima ka kõigil neil, kes tahavad õppida põhjalikult meditatsiooni ÜKSNES ISEENDA JAOKS, ilma teisi õpetamata.

Selle pikaajalise kursusega liigud Sa meditatsioonis teise dimensiooni. Su elu muutub palju: tuntavalt kasvavad Sinu enesekindlus ja eneseusaldus, suureneb julgus, areneb intuitsioon, Su ellu tuleb juurde armastust, enesearmastust ja rõõmu.

Meditatsiooni õpetaja kursus lõpeb 2 sertifikaadiga:
1) Meditatsiooni õpetaja tunnistus ja
2) rahvusvaheline sertifikaat, mis annab õiguse juhendada OSHO aktiivseid meditatsioone® kõikjal maailmas

Info ajakava, programmi, sertifikaatide jm kohta: www.eestimeditatsioonikool.ee

Toimumise koht: TAO keskus

Õpetaja: Seeda Randroo / Chandini Sarita, rahvusvaheliselt sertifitseeritud meditatsiooni õpetaja ja terapeut, Eesti Meditatsiooni Kooli asutaja ja juht, OSHO Eesti Meditatsiooni Keskuse üks asutajaist ja juhtidest

Registreerimine

Registreerimine toimub otse Meditatsiooni kooli lehelt!