Meditatsiooni õpetaja kursus (aastane õpe)

Meditatsiooni õpetaja kursus (aastane õpe)

Hind:

Kestvus:

1. aastane õpe

Sisu:

MEDITATSIOONI ÕPETAJA (aastane õpe)

septembrist 2021 kuni augustini 2022

TUTVU AJAKAVAGA SIIN

Selle 1 aastase kursusega liigud Sa meditatsioonis teise dimensiooni: saad palju uusi teadmisi-kogemusi, mis arendavad Sind ennast ja mida vajad teiste õpetamisel.

Õpetajana, nõustajana pead omama piisavat pagasit – teadmisi ja kogemusi, et olla vähemalt ühe sammu võrra eespool nendest, keda aitad, ning tunda ennast enesekindlalt grupi ees. Oluline on õigete teadmiste omamine selles valdkonnas. Nagu kooliski.

Kuna iga päevaga jõuab meditatsiooni juurde rohkem ja rohkem inimesi, on aina rohkem vaja õpetajaid, kes oskaksid teisi meditatsiooni valdkonans juhendada ja nõustada.
See on ilus tee: Sa näed ja kuuled, kuidas meditatsioon toob inimeste ellu positiivseid muutusi ja rohkem rõõmu. Elukvaliteet paraneb nii neil, kui Sul endalgi.

Meditatsiooni õpetaja õppekava on töötatud välja täiendkoolituse riiklikule õppekava standardile vastavalt.

TEADMISEKS:

  1. koolide pedagoogidele ja koolide eripetsialistidele, kes soovivad tulla õppima Meditatsiooni õpetaja kursusele: Eesti Meditatsiooni Kooli majandustegevuse teate nr 12794904, leiate EHIS (Eesti hariduse Infosüsteem) registrist SIIT
  2. Eesti Meditatsiooni Kool on ka Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

DOKUMENDID koolituse läbimise korral:

1) Eesti Meditatsiooni Kooli Meditatsiooni õpetaja tunnistus ja
2) rahvusvaheline sertifikaat (trademark Osho International Foundation), mis annab võimaluse juhendada Osho aktiivseid meditatsioone üle kogu maailma.
*

AJAKAVA JA ÕPPEMAHT

Meditatsiooni õpetaja kursuse õppemaht kokku on 310 akadeemilist tundi (ajavahemikus sept. 2021 – aug. 2022; täpsed kuupäevad – vt. allpool)

Meditatsiooni õpetaja kursus sisaldab 3 osa:

  1. Meditatsiooni nõustamine, esmaõpe (90 akad.tundi) : september, oktoober, november, detsember 2021
  2. Meditatsiooni õpetaja eriõpe (182 akad tundi): jaanuar ,veebruar, aprill, juuni algus, augusti lõpuosa (3 päeva praktika- ja kogemuslaager) 2022
  3. Meditatsioonijuhi õpe (38 akad tundi) / OMIDAF® kursus: mai 2022

Kursus toimub enamasti 1 kord kuus ja 1. nädalavahetusel
Koolil on vajadusel õigus teha muudatusi (kuupäevad, koolituse toimumise asukoht jm)

Registreerumine on avatud: meditatsioonikool@gmail.com
Kui keegi soovib õppida vaid 4 kuud, siis on võimalik õppida Meditatsiooni nõustamise esmaõppes (vt. sept – dets teemad allpool)

Iga kuu on erinev temaatika.
Igal kursuse päeval tehakse ka meditatsiooni ja/või iidseid tehnikaid.

TUTVU AJAKAVAGA SIIN

Väljastatavad dokumendid:

TUNNISTUS JA RAHVUSVAHELINE SERTIFIKAAT

Meditatsiooni õpetaja kursuse läbimisel väljastab Eesti Meditatsiooni Kool tunnistuse Meditatsiooni õpetaja kursuse läbimise kohta õppijale, kes on osalenud koolitusel vähemalt 90% ulatuses auditoorses õppes, läbinud 100%-lt individuaalse töö mahu, ning läbinud edukalt hindamise. Hindamist mitte läbinud või hindamisel mitte osalenud või vähema kursusel osalemise aja korral väljastatakse tõend, millel märgitakse ära kogu kursuse õppemaht ning õppija poolt osaletud õppemaht, kasutades sõna “läbima” asemel sõna “osalema”.

Kuna Meditatsiooni õpetaja kursuse läbimise eelduseks on ka Meditatsioonijuhi õppe (OMIDAF® kursus) läbimine, saab õppija selle osa läbimise korral ka inglise keelse rahvusvahelise sertifikaadi, mis võimaldab lisaks Eestis juhendamisele, juhendada OSHO aktiivseid meditatsioone ka erinevates riikides üle maailma (kaubamärgi omanik on OSHO International Foundation). Meditatsioonijuhi õppe läbimine tähendab 100%-list osalemist sellel nädalavahetusel (R-P) mil see toimub.

KONTAKT:
e-post: meditatsioonikool@gmail.com
telefon: + 372 5666 0348

Registreerimine

Registreerimine toimub otse Meditatsiooni kooli lehelt!