Naudingu vägi - sensuaalne tants silmad kinni, luule- ja tantrarituaal

Naudingu vägi - sensuaalne tants silmad kinni, luule- ja tantrarituaal

Hind:

kohapeal 25€, Zoomi kaudu 15€

Kestvus:

3h

Aeg:

18.09.20 kell 18:30 - 21:30

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

Peep Õunapuu ja Mariann Kiidron

Sisu:

AEG JA KOHT: 18.09.20 TAO keskus ja Zoomi kaudu kodust, kl 18:30-21:30
JUHENDAJAD: Peep Õunapuu ja Mariann Kiidron.
KELLELE: Oodatud mehed ja naised, üksikud ja paarid
OSALUSPANUS: kohapeal 25€/1 inimene, kodust Zoomi kaudu 15€/1 inimene
Osalemine ainult eelregistreerimisega: https://goo.gl/forms/GZPQqAvYdk8egtq22
TAGASISIDE: http://www.tantraflow.ee/tagasiside/
INFO: 58046838

Mis oleks, kui võiksid kogeda orgasmilist naudingut lihtsalt istudes maha ja vaadates iseendasse?
Kuidas oleks tunda naudingut voolamas igas hingetõmbes ja tantsimas igas Su liikumises, igas rakus ja koes, kogu oma olemuses?
Kuidas oleks lasta vabaks igasugune võlts häbi ja pinge ning tunda oma naudingu puhtust ja ilu just nii, nagu see selles hetkes väljendub?
Kuidas oleks tunda vabadust teadmisest, et selline võimekus ongi Sul tegelikult alati olemas ja nauding ongi alati Su enda sees?
Ja kõik, mis Sul teha tuleb, on end avada ja seda lubada.

Sel õhtul astume peast välja ja lubame kõnelda kehal. Oleme tõeliselt hoitud, turvalises ja pühas ruumis, kus saame kogeda oma naudinguvõimet, seksuaalenergiat ja keha tarkust seda vallandada just sel hetkel just Sinule parimal moel. Kasutamata füüsilisi seksuaalseid praktikaid ega alastust (kui Sa seda just mõnel hetkel ei soovi), kogeme tõelist usaldust, lubamist ning seksuaalenergia ja naudingu ilu, puhtust ja väge.

Läbi muusika, luule ja tantristlike praktikate äratame oma seksuaalenergiaga ning ühendame selle südamega.
Nii saame tõelise kontakti oma kehaga, hingega, alateadvusega, mis kõneleb läbi keha ja eneseväljenduse ning lubame endal õrnalt lahti lasta mõistusetõketest ja ühiskonna programmidest, mis loovad näiteks ebatervet häbi oma seksuaalsuse suhtes, ning ühenduda läbi oma keha ja naudingu Kõrgema Teadvusega. See ongi Õndsus! ;)

Sel õhtul puudutame hingekeeli ja leiame jumaliku endas, äratame oma kauni eluenergia ja tervendame seda iseenda ja ühises energiaväljas. Saame tundma, mida tähendab tõeliselt see, et keha on meie hinge tempel, kogeme, kuidas keha kaudu räägib Vaim.
Kogeme, kuidas keha väljendab ja nauding sünnitab armastuseväge.

Sügavalt nauditav ja vabastav on silmasidemetes kogeda sensuaalset tantsu, olles end usaldanud tantsupartneri juhtimisele ja spontaansele koosloomisele hetkes. Erinevate partneriga saad kogeda tantsulist liikumist silmasidemaga vastuvõtjana ja silmad lahti partneri tantsu juhtijana.
Armastuse luule ja püha ruum toetavad naudingu sügavamat kogemust ja transformatsiooni.

Armas Shakti, palun pane selga midagi õhulist ja naiselikku, milles Sul on mugav liikuda, soovitavalt pikk kleit või seelik.
Kanna kõiki ehteid, mis Sinu jaoks kuidagi seonduvad inspiratsiooni ja loomisega. Või ära kanna ühtki ehet peale oma puhta ilu.
Tule iseendana kui tõeline Naine!

Kallis Shiva, palun riietu mugavalt ja kergelt, mitte liiga sportlikult, et kaunite Shaktidega paremini harmoneeruda.
Vali samuti ehted või väeesemed, mis Sinu jaoks loovust ja loovat väge sümboliseerivad. Või ära kanna ühtki ehet peale oma puhta kohalolu.
Tule iseendana kui tõeline Mees!

Tere tulemast oma Väkke, naudingu Väkke!

Mu sees on nauding
puhas kirg
ma lihtsalt naudin
kadugu hirm
naudin iseennast
puhast olemist
oma voos ma lendan
kaotan piirid vist
jõesängist ühtäkki
saab avaookean
ma triivin kesk tähti
olen kompassi kaotand
Ja mis siis?
olen ise teadmine ja suund
mu oma hingeviis
laulab mul päikest ja kuud

∞Mariann Kiidron∞

Mariann Kiidron on inimene ja naine, vaimne otsija, kelle elu ja sisemised otsingud on toonud ta selleni, mida ta täna teeb. Mariann on hüpnotisöör, transpersonaalne terapeut, kirjanik, luuletaja ja tõlkija, jogiini ja tantrika.
Mariann viib läbi koolitusi ja töötube erinevatel vaimsetel ja psühholoogilistel teemadel, sh naistekursused, tantratöötoad- ja rituaalid, tantsurännakud.

Oma luules ja kirjutistes räägib Mariann armastusest ja elust, avades asjade, kogemuste ja nähtuste olemust ja sügavust. Mariann kirjutab lihtsatest maistest asjadest ja samas üleloomulikest ja jumalikest. Tegelikult on kõik üks ja Jumal on kõiges, leiab ta. Läbi luule saab see väljenduda.
Läbi luule saab maine tõusta taevasse ja taevane laskuda maale.
Nii avaldub Marianni luules ka seksuaalsus. Läbi oma luule avab Mariann tantra kui elujaatuse olemust.
Mariann räägib luule kaudu inimkeeles sellest, mida ei saa sõnades väljendada. Või õigemini lubab ta Loojal, Armastusel ja Kõiksusel rääkida läbi enda. Luulekontsertidel, hüpnoosirännakutel ja tantrarituaalidel annab Mariann seda kõike edasi, pakkudes Sulle võimaluse saada ühendust oma tunnete ja tõega, oma sensuaalsuse ja südamega.

Peep Õunapuu on inimene, mees, isa ja vaimne otsija, pikaaegne tantrapraktik, massöör ja vaimselt avardavate sündmuste korraldaja.
Peep viib läbi tantrakursusi, rituaale ja on muuhulgas iga-aastase rahvusvahelise tantrafestivali High on Life peakorraldaja.

Oma ühiselt korraldatavates sündmustes ühendavad Mariann ja Peep oma kogemused üheks vägevaks tervikuks, mis võimaldab inimestel avarduda, avastada oma unikaalset olemust ja olla tõeliselt vabad just sellena, kes nad on. Nende eesmärk on aidata igaühel endal lubada endale avarduda ja vabaneda, kogeda sügavamalt ja vabamalt armastust, ühtsust ja naudingut enda sees ning ühendust teistega ja Universumiga. Tagasiside nende sündmustel osalejate poolt on olnud äärmiselt positiivne ja tavaliselt korra juba käinud inimene tuleb uuesti.

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed