OSHO Bardo® - Elamise ja suremise kunst

OSHO Bardo® - Elamise ja suremise kunst

Hind:

Kestvus:

2 päeva

Aeg:

6.-7. aprill 2024

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

Sisu:

OSHO Bardo® - Elamise ja suremise kunst

Juhendaja: Sudheer P. Niet (Osho Bardo kaaslooja, meditatsiooniõpetaja ja hüpnoterapeut)

Suur osa meie hirmust surma ees tuleneb sellest, et meil pole mingit aimdust kuidas see olema saab – või ainsad ideed, mis meil on, põhinevad meie ühiskonna ja kultuuri hirmutavatel uskumustel ja ebausul või oleme pealt vaadanud, kuidas keegi sureb – armastatud vanaema, meie elukaaslane või lähedane sõber. Kui see kogemus oli valus, segadust tekitav ja täis ahastust, määravad need tunded meie suhte suremise ja surmaga.

On veel üks teine moodus surma vaadelda, selleks valmistuda ning sellesse teadlikult siseneda – see viis on meditatsioon.
Läbi jagamiste ja meditatiivsete tehnikate praktiseerimise, mis kulmineerub OSHO Bardo nimelise meditatsiooniga, liigume õrnalt, samm-sammult kõrgema teadlikkuse ruumi. Jõudes teadvuse ookeanlisse ruumi ning seljatades arusaama iseendast kui lihtsalt kehast. Müstikute sõnul on see "suremise" teekonna olemus.

Lühike kursus, 2 päeva, kust saad põhjaliku kogemuse ja elumuutva arusaama.
"Inimene, kes on "elus", ei karda surma, sest ta elab. Kui sa tõesti elad, pole surmahirmu. Võite isegi surmaga elada. Kui surm tuleb, oled sa selle osas nii tundlik, et naudid seda. Sellest saab suurepärane kogemus. Kui sa oled elus, võid elada isegi surmas ja siis surma enam ei ole. Kui sa suudad isegi surma elada, kui suudad olla osavõtlik oma sureva keha suhtes kui oled taandumas keskmesse ja lahustudes, kui suudad elada isegi seda, siis oled muutunud surematuks."
Osho

Teeme OSHO aktiivseid meditatsioone, et aidata pingetest lahti lasta ja saada "elusaks"; teeme spetsiifilisi meditatsioone välismaailmast lahti laskmiseks ning oma keskmesse lõõgastumiseks ja lahustumiseks.
Nende kahe päeva kulminatsiooniks on OSHO Bardo, juhendatud meditatsioon, mis on spetsiaalselt loodud selleks, et aidata lahti lasta nii meie igapäevaelust kui ka lõplikult lahti lasta.

Ajakava:
I päev – 10.00 – 18.00
II päev - 10.00 - 18.00

Osalustasu: 199 eur / kehtib kuni 15.November
Alates 16.Nov on osalustasu 235 eurot
Soodustus inimestele, kes osalesid nov 2022 kursusel "Elamise ja suremise saladused".

Registreerumisel tuleb tasuda ettemaks 50 eurot.
Arveldusarve EE312200221061424064, Saaja: Semivita OÜ
Ülekandmise selgitusse palun märkida osaleja nimi + kursuse nimi.
Ettemaksu ei tagastata, kui osaleja loobub osalemisest mõjuva põhjuseta.
Ülejäänud summa tasutakse sularahas enne kursust.
PS! Võimalik tasuda ka arvega.

Lisainformatsioon:
www.oshoestonia.ee
lokita@oshoestonia.ee
telefon: 52 81 585

Registreerimine

lokita@oshoestonia.ee