OSHO Dünaamiline Meditatsioon®

OSHO Dünaamiline Meditatsioon®

Hind:

25€/90€

Kestvus:

1h

Aeg:

Kolmapäeviti kell 19:00

Juhendaja:

Sisu:

Osho Dünaamiline Meditatsioon®

OSHO Dünaamiline Meditatsioon® on üks kõige teaduslikemaid meetodeid, arvestades tänapäeva inimese arengut ja kaootilist elu, mis töötab kogu isiksusega, sh keha, mõistus, emotsioonid ja olemus. See aitab tervendada ja luua terviklikkuse inimese kolme osa vahel - keha, mõistus ja süda. Teaduslikud uuringud kinnitavad, et see meditatsioon vähendab stressihormooni ning tagab parema sügavama une. OSHO Dünaamiline Meditatsioon® lõõgastab pingeid, stressi, ärevust jmt, luues nii kehas, meeltes kui mõistuses pingetest vabanemise seisundit. Suurepärane võimalus kogeda ühte kõige revolutsioonilisemat meditatsioonitehnikat maailmas!

See meditatsioon on kiire, intensiivne ja puhastav viis murda vanad, juurdunud mustrid kehas, et siis kogeda vabadust, tunnistamist, vaikust ja rahu. Selle protsessi käigus tegeleme ja töötame algpõhjustega, millest tulenevad kõik füüsilised, energeetilised ja mõistuse blokeeringud. Sa vabastad ning puhastad stressi, valu, viha, hirmude, depressiooni ning haiguste algpõhjused oma kehast ja mõistusest, mis seeläbi loomulikul ilma pingutuseta loovad uue ühenduse sinu tugevuse ja enese armastusega.

Praktiseerides OSHO Dünaamilist Meditatsiooni® regulaarselt võimaldad tuua uue dimensiooni sinu ellu, mis muudavad sinu suhtumist ja vaadet nii iseendale kui kogu ümbritsevale. Sa näed, mis seisab sinu teel ees ning ei lase elada täielikule potentsiaalile vastavalt. Meditatsiooni käigus avad ukse oma alateadvusesse, sa saad transformeerida oma energiat tuues sisse rohkem teadlikkust ning alustada elamist oma tegelikule tõele, õnnele, tervisele ja loomingulisusele vastavalt.
Parima kogemuse saamiseks palun võta kaasa joogipudel, vahetusriided ja pesemisvahendid ning enne tundi on soovituslik süüa kergelt või teha hommikusöök pärast tundi.

Osalustasu: 25 eur.
Võimalik osta 4 korra kaart hinnaga 90 eurot.
Tasumine sularahas või ülekandega.

Juhendaja kontakt:
Tel: 55651298
E-mail: birger.aavik@gmail.com

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed