OSHO: ELAMISE JA SUREMISE SALADUSED

OSHO: ELAMISE JA SUREMISE SALADUSED

Hind:

Kestvus:

Aeg:

25.- 27. November 2022

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

Sisu:

Juhendaja: Sudheer P.Niet (Hollandist, õpetaja Osho Rahvusvahelisest Meditatsioonikeskuses Indias).
25.- 27. November 2022, Tao Keskuses (Rotermanni 2, Tallinn)
Kursusel tõlge inglise keelest eesti keelde.

Juhendatud meditatsioonid aitavad meil lõõgastuda ja kõige sügavamal tasandil lahti lasta, luua ühendus keskmega, meie olemusega. Oma keskmes me ühendume teadlikkusega.
Sel viisil me äratame intuitsiooni.
See lahti laskmine ja ümbritseva maailmaga läbi intuitsiooni ühenduse loomine, mitte läbi mõtlemise, annab meile sügava ühendatuse ja arusaama.
Kui kogeme seda ühtsust, muutub lahtilaskmine üha lihtsamaks ja loomulikumaks: oleme maailmas, aga maailm pole meis endis.
Me pole enam saar, vaid osa kogu eksistentsist: meid on vaja, nagu puid ja linde.
Elus lahti laskma õppimine aitab meil lahti lasta ka surmas; ka surm on osa elust!
Samm sammult, kui me kaotame surmahirmu, võime hakata isegi surma suhtuma kui ülimasse lõõgastusse.
Kursusel teeme OSHO Aktiivseid Meditatsioone ning spetsiifilisi meditatsioone, mis õpetavad meile välisest maailmast lahti laskmist ja lõõgastumist oma keskmesse, tegelikku olemusse. Need tehnikad aitavad meid igapäevaelus ning samuti ka viimasel lahtilaskmisel.
Muidugi ei puudu ka tantsimine ja jagamine ja tähistamine!!!
Laupäeva õhtul pärast kursust on võimalus osaleda ja OSHO Pimeduse Meditatsioonil. Kursusel osalejatele sisaldub see kursuse hinnas.

Ajagraafik:
R: 25.11 – 18.00 – 20.00
L: 26.11 – 10.00 – 17.00
P: 27.11 – 10.00 – 17.00

Osalustasu:
199 eur (kuni 10.11.2022)
225 eur (alates 11.11.2022)

Kuna kohtade arv on piiratud, on vajalik eelregistreerimine!
Registreerimiseks palume tasuda ettemaks 50 eur arveldusarvele (EE312200221061424064, Semivita OÜ). Ülejäänud osalustasu saab tasuda kohapeal või arveldusarvele. Ülekandesse palun kirjuta oma nimi ja kursuse nimi.
Ettemaksu ei tagastata kui osaleja loobub osalemast.

Juhendajast:
Sudheer P. Niet on kogenud mediteerija ja meditatsiooniõpetaja. Osho juurde jõudis Sudheer juba 70-ndatel ning Oshost sai tema õpetaja. Viimase neljakümne viie aasta jooksul on ta isiklikult kasutanud paljusid erinevaid meditatsioonitehnikaid ja aidanud sadu inimesi mediteerimisel. Lisaks on Sudheer diplomeeritud hüpnoterapeut ja viimase kahekümne kaheksa aasta jooksul on ta osalenud Indias Pune'is asuva Osho Rahvusvahelise Meditatsioonikeskuse juhtimises. Sudheer on OSHO Bardo kaaslooja koos Maneesha Jamesiga. Kõik kursused on loodud selleks, et aidata integreerida lõõgastust ja teadlikkust igapäevasesse ellu; „Enesehüpnoos lõõgastumiseks“, „Sisemised oskused tööks ja eluks“, „Meditatsiooni toomine oma igapäeva ellu“, OSHO meditatsioonikoolitus – juhendajatele, OSHO meditatiivsetele teraapiatele jne.

Kontakt:
tel: 52 81 585

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed