OSHO dünaamiline meditatsioon®

OSHO dünaamiline meditatsioon®

Hind:

Kestvus:

Aeg:

Juhendaja:

Keijo Tismus

Sisu:

OSHO Dünaamiline Meditatsioon®

OSHO Dünaamilist Meditatsiooni® nimetatakse revolutsiooniks teadlikkuses. See on meditatsioon tänapäeva inimesele, arvestades mõistuse arengut.
See meditatsioon on kiire, intensiivne ja põhjalik viis murda vanad, juurdunud mustrid kehas, mis hoiavad inimest mineviku vangis, et kogeda nende vanglamüüride taga peituvat vabadust, vaatlemist, vaikust ja rahu.

Esimene staadium selles meetodis, spetsiaalset viisi hingamine, mõjutab aju osa, mis võimaldab meil vabaneda suuraju kontrollist. Seega emotsioonid ja instinktid pääsevad valla.
Teine staadium, katarsis, töötab aju osaga, puhastades blokeerunud emotsioonid ja vabastades vanadest vaimsetest mälestustest ja traumadest.
Kolmandas staadiumis, läbi hüppamise ja kasutades spetsiaalset heli, sa liigutad energiat üles oma keha kõrgpunkti ning läbi selle saavutad sügava terviklikkuse tunde. Sa võid saavutada oleku, kus sa hüppad ilma igasuguse pingutuseta viisteist minutit.
Lähtudes nõelravi süsteemist, inimese jalataldadel on mitmeid energiapunkte, mis on väga olulised. On avastatud, et mõjutades jalataldu - nagu sa teed kolmandas staadiumis hüpates, sa mõjutad positiivselt oma aju, seepärast on ka oluline kolmandas staadiumis maanduda labajalgadele.
Neljandas staadiumis - peatudes järsku ja olles liikumatult, jäätunult - kogu süsteem on juba sügavas ühtsuses ja energia liigub vabalt kogu kehas. Sa ei ole enam fragmenteeritud vaid su olemus on voolav. See on põhialus millest sa saad kogeda iseennast. Nagu Osho ütles, kõik ülejäänud staadiumid on ettevalmistuseks: see on punkt, kus on võimalik kogeda meditatsiooni.
Viies staadium - Tähistamine!

Kohtume teisipäeval 6. veebruaril kell 19:00 TAO keskuses.

Kohale tulge 15 minutit varem, et saaksime õigeaegselt alustada.
Osalemiseks riietu mugavalt, mis võimaldab vaba liikumist.
Meditatsioon kestab tund aega ja teeme seda silmad kinni.
Meditatsiooni viib läbi sertifitseeritud OSHO Meditatsioonide juhendaja Keijo Tismus

Osalustasu: 15€
Registreerumiseks tee ülekanne 15€
Saaja: Keijo Tismus
Pangakonto EE837700771001071684
Ülekande selgitusse palun märkida osaleja nimi + OSHO
Ps. Kui ruumi on, saab tasuda ka kohapeal sularahas!

TAO Keskus
Rotermanni 2
https://www.taokeskus.eu

Registreerimine

info@olekohal.ee