TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD

TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD

Hind:

7€

Kestvus:

1,5h

Aeg:

T ja N 7.30-9.00

Juhendaja:

Sisu:

TAI CHI ja QIGONG TREENINGUD

K,R kell 7.30-9.00
Juhendab Viktor Palmet

Kui tunned huvi traditsiooniliste Hiina võitluskunstide vastu ning tahad õppida sisulisemalt keha ja hingeelu, siis käesolev spordiklubi on mõeldud just Sulle!

Oluline on mõista, et Hiina võitluskunstidel baseeruvate stiilide praktiseerimisel ei pea lähtuma võitluslikust aspektist. Peamine on tervise edendamine ehk nagu Hiinas öeldakse “püütakse tagada pikaealisus terves füüsilises-, vitaalses-, mentaalses -ja vaimses kehas”. Registreeri end klubisse siin samas klubi lehel, tule kohale ja tunneta ise, kuidas sobib. Taiji treeningud kombineeritult teiste stiilidega nagu Wuji, WuShu, QiGong.

KUIDAS TREENINGUD TOIMUVAD?
Kuigi wushu, taiji (tai chi treeningud), liangyi ja isegi qigong liikumiste aluseks on võitluslik alge, pööratakse määravamat rõhku siiski tervise edendamisele.
Loe rohkem siit -www.wudangkungfu.ee

KUIDAS TRENNI TULLA?
Treeningud toimuvad kokkulepitud aegadel, tavaliselt 2-3 korda nädalas ja nii aastaringselt. Kui külmematel aastaaegadel toimuvad treeningud Tallinna südalinnas TAO KESKUSES (Rotermanni 2, Rotermanni kvartal), siis suvisel ajal oleme õues värske õhu käes.

Reeglina on treeningu pikkuseks 1 tund, kuid tavaks on saanud, et koguneme trenni pool tundi varem, et vajalikud soojendusharjutused enne ametlikku trenni algust ära teha. Nii jääb rohkem aega keskendumaks trenni spetsiifikale. Trenni aeg on suhteliselt paindlik. Kui reeglina kestab trenn tund aega, siis juhtub ka, et läheb pikemalt, vahel kuni 2 tundi. Sellepärast on soovitav kaasa võtta pudel puhast vett. Vee joomine trenni ajal on kasulik.

Kui tuled trenni esimest korda, siis kindlasti täpsusta (helistades või kirjutades) üle, kus parasjagu treeningud toimuvad. Suvisel ajal harrastame treeninguid näiteks Rocca al Mare kooli spordiplatsil aga ka erinevates parkides kesklinnas. Proovime leida selliseid kohti, kuhu oleks hea tulla nii autoga kui ka ühistranspordiga.

Palun registreeru end klubisse enne trenni tulemist. Täida selleks lühike vorm ning pane kirja ka kuupäev, millal esimest korda trenni tuled. Siis oskan arvestada grupi suurusega ning tean, et uus inimene on tulemas. Vajuta allolevale registreerimise nupule ning täida see lühike vorm.

MIDA SELGA PANNA?

Kui alustad treeninguid, siis ei ole tingimata tarvis uhkeid Tai Chi riideid endale soetada. Pane selga võimalikult mugav spordiriietus, soovitavalt laiemad püksid ja laiem särk, et riided ei piiraks kuidagi liikumist ning painutamist. Pea meeles, et pükste ja särgi värvus ei ole oluline, kuid pigem eelista tagasihoidlikumat tooni, et kaastreenijate keskendumist mitte niivõrd häirida. Jalga sobivad kõige paremini kerged, mugavad, madala äärega tennised, millel oleks soovitavalt hele kummine tald. Kui Sind huvitab aga teemakohasem riietus, siis head stiilinäited on siin allpool galeriis.

KUUTASU JA HINNAD
Treeningute kuutasu klubis: 50 €
Ühe korra treeningu hind: 7 €
Kuutasu eest õpetatakse vastavalt programmile jooksvalt kõiki stiile. Lastele, vanuses alla 15 a. on kuutasu 35 eurot. Trenniväliste lisatundide, laagrite, seminaride või muude ürituste eest võetakse vastavat tasu, mis sõltub spetsiifikast.

Üldinfo:
Registreerumine on vajalik ja toimub TAO Keskuse kodulehe kaudu.
KOHALE PALUME TULLA 10 min enne algust.
Selga on vajalik panna liikumist võimaldavad riided.
Soovi korral võta kaasa käterätik pesemisvahendid ja föön.

Juhendaja Viktor Palmet
viktor@wudangkungfu.ee
Tel: +372 512 8188

http://www.wudangkungfu.ee

Registreerimine

'