Tasuta infotund: OSHO Dünaamiline Meditatsioon®

Tasuta infotund: OSHO Dünaamiline Meditatsioon®

Hind:

TASUTA

Kestvus:

1,5h

Aeg:

25. september kell 13:00

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

Brenda Randroo Oja | Birger Aavik

Sisu:

Tasuta infotund: OSHO Dünaamiline Meditatsioon®

📅 P 25.09. 13:00–14:30
📍 Tao keskus, Rotermanni 2, Tallinn

✨ OSHO DÜNAAMILISEST MEDITATSIOONIST®:

OSHO Dünaamiline Meditatsioon® on üks kõige teaduslikemaid meetodeid, arvestades tänapäeva inimese arengut ja kaootilist elu, mis töötab kogu isiksusega, sh keha, mõistus, emotsioonid ning olemus.
See lõõgastab pingeid, stressi, ärevust, luues nii kehas, meeltes kui mõistuses pingetest vabanemise seisundi.
Oled väga oodatud juba sel pühapäeval TASUTA infotundi Tao keskusesse algusega kell 13:00! 🙌🏻

MIDA VÕID OODATA:
Infotundi viivad läbi Birger Aavik ning Brenda Randroo Oja, kes on OSHO
Dünaamilise Meditatsiooni® sertifitseeritud juhendajad.
Birger ja Brenda tutvustavad põhjalikult OSHO Dünaamilise Meditatsiooni® kasulikusest, teaduslikult tõestatud kasudest ning räägivad lähemalt meditatsiooni tehnilistest elementidest. 🧘🏻‍♂️
Nad vastavad ka küsimustele ja juhatavad sisse juba esmaspäeval, 25. septembril algava 21-päevase meditatsiooni väljakutse.
Samuti jagavad inimeste transformatsioonikogemusi, mis on saavutatud OSHO Dünaamilise Meditatsiooni® regulaarse ja pikemaajalise praktiseerimise tulemusena.🔮
Juttu tuleb ka sellest, et peale OSHO Dünaamilisele Meditatsioonile® on veel 11 OSHO Aktiivse Meditatsiooni® tehnikat, millest igaüks leiab endale kõige sobivaima.

✨ JUHENDAJA BIRGER AAVIK

Birgeri kirg on panna inimeste silmad särama ja hinged helisema tehes niiöelda päris asju, millest on inimestel päriselt abi. Nendest kõige tuntavam ja teaduslikult enim tõendatud mõju on OSHO Aktiivmeditatsioonidel®.
Tema soov on elu muutvad OSHO Meditatsioonid® viia iga inimeseni, et tuua tänapäeva kaootilises maailmas nende ellu reaalselt tuntavat suuremat kergust ja rahu, avatud südame, tervemad suhted ja vähem kannatust.

Tutvu lähemalt 👉🏻 birgeraavik.com

✨ JUHENDAJA BRENDA RANDROO OJA

Brenda on Osho Rahvusvahelise Meditatsioonikeskuse sertifitseeritud meditatsioonijuht ning õpetab OSHO® meditatiivseid teraapiaid ja meditatsioone nii rahvusvahelises keskuses Indias kui ka Eestis.
Ta on OSHO® meditatsioonijuhtide õpetaja ning Eesti OSHO® Meditatsioonikeskuse üks rajajatest. Ta on ka Kobido Jaapani Näomassaaži ekspert ning enesehüpnoosi treener.
Seminar lõppeb ühe mõnusa OSHO Meditatsiooniga®!

Oled väga oodatud! 🙏🏻

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed