WOMB Petals - Cacao & Yoni-steaming Ritual for women (EST/ENG)

WOMB Petals - Cacao & Yoni-steaming Ritual for women (EST/ENG)

Hind:

Kestvus:

3. March 17:00-21:00

Aeg:

Juhendaja:

Arja Isabell

Sisu:

WOMB Petals - Cacao & Yoni-steaming Ritual for women

WOMB Kroonlehed - Cacao & Yoni-aurutamisrituaal naistele koos Arja Isabelliga

Kursus on Inglise keeles ja tõlgitakse eesti keelde/ The workshop is in English and will be translated into Estonian

Below in English

Iidne yoni-aurutamise tehnoloogia kohtub Ix-kakao südant avava tarkusega.
Teid kutsutakse pehmusse ja turvalisusse ruumi. Intiimne, armastav õhkkond, mis on täidetud küünlavalguse ja õrna muusikaga. Ruum tunnetamiseks, hingamiseks ja ühenduse loomiseks. See on meie ühine aeg, et aktiveerida õrnalt yoni ja süda, 2 portaali, mille kaudu kohtuvad ja võtavad vastu reaalsus naise kehas.

Alustame südame tseremooniaga, lastes kakao maagial puudutada ja avada südamelille, laiendades meie võimet tunda ja armastada. Süda on roosi kodu (portaal), võiks öelda, et selles peitub meie sees oleva suure ema olemus – universaalne armastus, ilu, mugavus ja tervendamine.
Aurutamisravimi kaudu aktiveerime ja avame yoni – leegi (portaali). Yoni on kire, meie tule ja seksi asukoht, mis võimaldab meil kohtuda eluga selle kõigis maitsvates tekstuurides ja vormides.
Maalt pärit kuivatatud ürtide, lillede ja eeterlike õlidega rikastatud aur aitab yonil avada ja vabastada seda, mis teda enam ei teeni, muutes ta kättesaadavaks ja elule vastuvõtlikuks.'

Kui lubate yonil avaneda, avaneb ka püha kanal yoni ja südame vahel. Kui see kanal on avatud ja selle eest hoolitsetakse, võimaldab see kahel portaalil suhelda, toita ja üksteisele tagasi anda, tuues nende kahe vahel tasakaalu ja tasakaalu. Leekiv roos, mis ühendab armastava kaastunde tulise kirega, toitu ja mugavust põimunud metsiku elunäljaga – tants kahe maailma vahel, paljastades vormis jumaliku naiselikkuse.

REGISTREERIMINE JA HIND:
https://bit.ly/WOMB-Petals

Varajane linnuke 60€
Osalustasu 80€

Arja-Isabell, medicin woman ja dakini, kes kõnnib mälestusteed. Tema elutöö on pühendatud üksikisikute jõustamisele armastuse sageduse ankurdamisel ja reaalsuse loomisel, mille juured on armastavas lahkuses, kaastundes ja tões. Taime- ja loomariigi pühade ravimitega ning armastava puudutuse hinnalise kingitusega loob ta turvalised ruumid, mis loovad viljaka pinnase transformatiivseteks kogemusteks.
Tuntud oma kaastundliku ja õrna kohalolu poolest, toob Arja oma töösse sügavuse ja intuitsiooni, toetades inimesi nende teekonnal, et ärkama sügavamale tõele iseendas. Tema kirg, pühendumus ja pühendumus teiste abistamisele on mõned tema peamised kingitused, mida ta koob vastutustunde ja aususega.
Arja viimaste aastate ulatuslik koolitus hõlmab püha templikunsti, tantra kehatöö, šamanismi, meditatsiooni ja kehastuspraktikate, naiseliku tarkuse õpetuste ja emakatöö õppimist.


ENGLISH
WOMB Petals - Cacao & Yoni-steaming Ritual for women

The ancient technology of yoni-steaming meets the heart-opening wisdom of Ix-cacao.
You are invited into a space of softness and safety. An intimate, loving atmosphere, filled with candlelight and gentle music. A space to feel, breathe and connect. This is our time together to gently activate the yoni and the heart, the 2 portals through which meet and receive reality in the body of a woman.

We start with a ceremony of the heart, allowing the magic of cacao to touch and open the flower of the heart, expanding our capacity to feel and love. The heart is the home of the rose (portal), one could say it holds the essence of the great mother within us - Universal love, beauty, comfort & healing.
Through the medicine of steaming, we activate and open the yoni - the flame (portal). The yoni is the seat of passion, our fire and sex, allowing us to meet life in all its delicious textures and forms.
The steam, enriched with dried herbs from the land, flowers and essential oils aids the yoni in opening and releasing what no longer serves her, making her available and receptive to life.

Allowing the yoni to open will also open the sacred channel between the yoni & heart. When this channel is open and attended to it enables the two portals to communicate, nourish and feed back into each other, bringing equilibrium and balance between the two. A flaming rose, fusing loving compassion with fiery passion, nourishment and comfort intertwined with a wild hunger for life - a dance between two worlds, revealing the divine feminine in form.

REGISTRATION AND PRICE:
https://bit.ly/WOMB-Petals
Early bird €60
Regular Price €80

Arja-Isabell, a medicine woman and dakini who walks the path of remembrance. Her life's work is dedicated to empowering individuals in anchoring a frequency of love, and building a reality rooted in loving-kindness, compassion, and truth. With the sacred medicines of the plant and animal kingdom, as well as the precious gift of loving touch, she creates safe spaces that lay a fertile ground for transformative experiences.
Known for her compassionate and gentle presence, Arja brings her depth and intuition to her work, supporting individuals on their journey of awakening to a deeper truth within themselves. Her passion, devotion, and commitment to helping others are some of her main gifts, which she weaves with accountability and integrity.

Arja's extensive training over the past years, includes the study of the sacred temple arts, tantric bodywork, shamanism, meditation and embodiment practices, feminine wisdom teachings and womb work.

Registreerimine

'