Lomi Lomi Nui Massaaž

Lomi Lomi Nui Massaaž

Lomi Lomi Nui Massaaž

  • aitab lõdvestuda ja vabaneda füüsilistest ning emotsionaalsetest pingetest
  • tugevdab immuunsüsteemi
  • stimuleerib vereringet ja ainevahetust
  • aitab kehal vabaneda toksilistest jääkainetest
  • turgutab parasümpaatilist närvisüsteemi
  • tugevdab või taasloob ühenduse tunnetega
  • tervendab minapilti
  • vabastab loovuse
  • paneb tundma väärtuslikuna
  • aitab luua uusi positiivseid mõttemustreid.

Lomi Lomi Nui Havai keelne tõlge on „armastuse vool kätest“.

Lomi Lomi Nui massaaž algab taotlusega inimese tervendamiseks ja tema elukäigu heaks. Massöör kasutab liikumist, hingamist, rütmi ja pikki ning voolavaid liigutusi mööda keha üles, alla ning ümber keha. Käsi, küünarnukke ja küünarvart kasutatakse dünaamiliste, sügavate liigutuste tegemiseks, mis matkivad erinevaid elemente loodusest, mis olid kunagi selle massaaži kujunemisel inspiratsiooniks.

Lomi-Lomi Nui massaaž tuletab inimesele meelde, et ta on osa loodusest. Inimene, kes Lomi-Lomi Nui massaaži kogeb, hakkab keha, loodust ja kõike loodut paremini tunnetama. Seejuures ka seda, miks tema ise on loodud, mis on tema südame kutse – Elu Kutse.

Lomi Lomi Nui on ebatavaline massaaž, mille juured on Havail.
Massaaž baseerub traditsioonide kohaselt Huna filosoofial, mille õpetuse kohaselt ringleb maailmas eluandev energia ‘mana’. Iidsetel aegadel tegid massaaži kahuunid – preestrid ja müstilise tarkuse ning tervendusmeetodi valvurid. Nad ühendasid massaaži tantsimisega ümber kivialtari. Rituaali tehti tavaliselt väljavalitutele – kogukonna autoriteetsetele isikutele. Massaaž kestis mitu tundi, isegi päevi ja samal ajal kõlasid tervendavad hümnid. ‘Lomi’ on Havailt pärit nimetus, mis tõlgituna tähendabki massaaži.

Riita Jaup on väga ekspressiivne, inspireeriv, intuitiivne, dünaamiline ja elujaatav naine. Tundliku ja sügava puudutusega äratab ta rõõmutu, pinges ja sulgunud keha taas kogema rõõmu ja tajuma elu värve. Lisaks puudutab Riita ka oma avala naeratuse, nakatava naeru, osavõtliku kohaloleku ja sõnaga.
Viimased 11 aastat on Riita olnud Shindo venitustundide juhendaja ning viimased 6 aastat tegelenud Lomi Lomi massaažiga. Tema Lomi massaaži õpetajad on olnud Nisarga Eryk Dobosz (Body Awareness Institute) ja Susan Pa’iniu Floyd (Aloha International) ning Wayne Kealohi Powell (Shamanic Bodywork).

2h seanss 90 eur
1,5 h seanss 70 eur
lomilomimassaaž.ee

Juhendaja: Riita Jaup

Registreeru:

tel: 56502114

e-mail: riita.jaup@gmail.com