juhendajadJurijs Starcenko (Riia)Maria Vähi

Nii kaua kui ma end mäletan, on ainus asi, mida üle kõige olen tahtnud - saada tantsijaks. Tänu intensiivsele treeningule paljude erinevate õpetajate juures õnnestus mul varakult jõuda maailmakuulsatesse klubidesse Ibizal, Marbellas, Aasias, Alpides ja Rootsis.
Oma karjääri jooksul olen esinenud üle maailma koos tipptasemel artistidega - Tungevaag&Raaban, Eric Prydz, NERVO, Matisse&Sadko, Fedde La Grand, ANTS, Sunnery James & Ryan Marciano, Nelly, Paris Hilton, Salvatore Ganacci, Martin Solveig, Benny Benassi jne. Kevadel alustasin joogaõpinguid Annika Nõmbergi ja Ville Jehe (Teadliku Muutuse Kunst ettevõtjatele) juures.
Minu tunnid on kolmele vanuserühmale - kõigis lisaks tantsutehnikale ja koreograafiale ka isiklikke nippe, teadmisi ja praktikaid, kuidas oma keha ja isiksust modelleerida.Annika Nõmberg

Haridus:
TÜ bioloogia –geograafiateaduskond; geneetik

Sisemine haridus:
alates 1982 hatha jooga õpingud õp. Maaja Zelnini juures
alates 1998 õpingud Ingvar Villido juures
2004-2006 krija jooga I-III astme pühitsused, õp. Marshall Govindan Satchidananda
2005 krija hatha jooga õpetajate kursus, õp. Durga Ahlund
2005 palverännak Himaalajatesse
2006 palverännak Indiasse
2007 palverännak Indiasse
2010 Kumbha Mela Indias

Õpetamise kogemus:
1993-1997 hatha jooga ja India klassikalise tantsu õpetaja stuudios Amrita
1998 -2004 hatha jooga ja flamenkoõpetaja stuudios La Ronda
alates 2005 krija hatha jooga, kontorijooga ja flamenkoõpetaja stuudios La Ronda

Teinud lepingulisi töid Rakvere Teatri, Vanalinnastuudio, Lavakunstikateedri jp firmadega.Prem Sambhavo (Itaaliast)

Prem Sambahvol on doktorikraad Kliinilises Psühholoogias. Ta on Ameerika Psühholoogide Liidu (A.P.A.) ning Euroopa Psühholoogide Liidu (E.F.P.A.) liige. Juhendaja OSHO Rahvusvahelises Meditatsiooni Keskuses Indias ning juhendab kursusi üle kogu maailma. Sambahvo on Rahvusvaheliselt tuntud protsessi “Path of Love” tunnustatud juhendaja (seda juhendavad maailmas ainult vähesed õpetajad). Jana Popova

Кундалини йога пришла в мою жизнь, как мне показалось, совершенно случайно несколько лет назад. Но я очень быстро поняла, что это была не случайность, а именно так и должно было произойти, а все события, происходившие в моей жизни накануне этой встречи, просто были предисловием.  

Познавая с каждым днём всё больше и больше, я прошла тренинг для учителей в одной из старейших школ «Амрит Нам Саровар» во Франции. Это был самый глубокий опыт самопознания, который я только могла себе представить. И я продолжаю учиться дальше, потому что нет границ в познании Вселенной, в соприкосновении нашего сознания с великим Вселенским знанием.

Работая напрямую с энергией кундалини, что дремлет внутри каждого из нас, Кундалини йога меняет восприятие жизни и саму жизнь. Она восстанавливает связь между душой и телом, помогая слышать себя.

Занятия Кундалини йогой помогут обрести самоуверенность, целостность, внутреннюю гармонию, способность ясно мыслить. Научат пониманию законов Вселенной, помогут обрести здоровое тело и многое другое, что необходимо нам каждый день, чтобы чувствовать себя счастливыми. Чтобы чувствовать себя живыми.Aale - Triinu Sonn

Aale-Triinu Sonn
Rasedate jooga õpetaja aastast 2006, sünnitusjärgse jooga õpetaja aastast 2014 ja doula ehk pere- ja sünnitoetaja aastast 2018. Kolme lapse ema

Olen juhendanud lapseootel emade joogatunde alates 2006. aastast. Minu tundide harjutused on iseenesest täiesti lihtsad – igaüks suudab neid teha! Samas võin ma öelda omaenda kogemusest, et need on nii tõhusad, et parandavad kogu elu kvaliteeti ja aitavad Sul endaga tõeliselt heaks sõbraks saada. Usun, et need teadmised ja kogemused jäävad loomulikuna Sind saatma läbi kogu elu. Hiljem tagasi vaadates võibolla vaid imestad: “Kuidas ma ilma nende nippide ja tarkusteta üldse elasin?”"

Leian ka, et sünnitus on üks imeline ja erakordne jooga liik, mille peamised tehnikad on teadlik hingamine, lõdvestumine, keha tagasiside täielik "kuulamine", tänulikkuse praktika, jne. :) Peale teise lapse sündi 2014. aprillis kasvas minu tundidest loomulikuna välja ka sünnitusjärgne jooga emadele koos beebidega. Täna olen kolme lapse ema, olles teadlikult pidevalt täiendanud end nii rasedusaegse kui naise peale sünnitust perioodi tervise teemadel. Juunist 2018 olen ka diplomeeritud doula ehk pere- ja sünnitoetaja. Olen just asutamas ka oma blogi Teadlik Ema, loodan peatselt seda Sulle tutvustada! :)"

Läbitud koolitused lisaks Kriya Hatha Jooga õpetajate täispikale väljaõppele:

* 2017 september - 2018 juuni. Doula ehk sünnitoetaja ja imetamisnõustaja väljaõpe (Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool. Koolitajad: Karita Mikko, Ingrid Kaoküla, Elina Piirimäe, Ülle Lember, Küllike Lillestik).
* 2017 veebruar - aprill. 32-tunnine sertifitseeritud lastemassaaži algkursus, pedagoog lasteterapeut/füsioterapeudi assistent Marika Must.
* 2017 veebruar. "Õidepuhkemine", 6-nädalane vaagnapõhjalihaste tervise e-kursus. Koolitajad Katri Ristal ja Kaija Margumets (www.minaolenginaine.ee).
* 2016 juuni. Lastejooga lühiseminar, koolitaja Dana Biechonski (SACH Internatsional Transpersonaalse hüpnoteraapia ja psühhoteraapia kool; European Institute Of Body Oriented Healing Arts).
* 2016 juuli-august. Ämmaemanduskeskuse perekooli tunnid (kokku 12h, koolitajad: ämmaemand Ingrid Kaoküla ja rasedate võimlemisõpetaja Iren Laidma, www.ammaemanduskeskus.ee);
* 2015-2016 nov-jaan. Ema ja beebi jooga koolitus 1. ja 2. osa, koolitaja Natalie Sanna (Bliss Yoga Stuudio). Õppe teemad: Keha ja meeleseisundite muutused, emotsionaalne tugi sünnitusjärgses perioodis. Sünnitusjärgsed taastumisetapid. Arendusjooga beebile: harjutused/mängime/laulame. Beebimassaaž, “sonic” helimassaaž.
* 2006 Ülle Lemberi rasedate jooga näidistunnid (www.paikesetants.ee);
* 2005 kriya hatha jooga õpetajate väljaõppe osana rasedusele kohandatud kriya hatha jooga 18 põhiharjutust. Victor Goenka

Victor Goenka (IG) is the youngest worldwide instructor for the Wim
 Hof Method, psychologist, Soma instructor, dietitian, breathNstress
 coach and creator of InnerGlow. 

 I run my workshops and travel experiences all differently. Every group
 has a unique energy. We have a schedule, but we go with the flow.
 Together consciously breathing in sync, surrendering to stress rather
 than fighting it to find out something new about the physical, mental,
 emotional levels of our existence. My breathNstress workshops are
 built and based on the Wim Hof Method + SOMA (Niraj Naik) breath
 protocols, all wrapped into a cosmic shower of live sounds that
 elevate your consciousness to the highest frequency vibrations
 activating your potential to become your own psychologist and heal. 
  Through powerful deep conscious breathing techniques, ice baths,
 experiences, I guide you on a journey of control passed the
 conditioned mind, connecting with your true spirit - InnerGlow. 

 "Breath is a conscious game, one way we can use it is to deal with
 stress in effective ways by learning how to surrender rather than
 fighting it. Surrendering is not giving up, to surrender is to take
 control." - V. Goenka 

I believe that breath as a conscious tool is the next paradigm shift  in humanity; I wrote my thesis on the WHM + stress, anxiety and depression. I have trained with Wim in Australia, Spain and the Netherlands. My passions are in bio-hacking and breath - how it can relate to optimisation of our daily lives and overall happiness.  
 The Wim Hof Method consists out of three pillars - breath, cold, and commitment/mindset.  

 Wim Hof Method Workshops and Weekend Experiences! Ice Baths 🙂 
 Check out my instructor page:  

 https://www.wimhofmethod.com/instructors/victorgoenka 
  Instagram: innerglow_ig  

Page: www.facebook.com/InnerGlowOfficial/ [1] 
 
 Join me for O2Sync; breathNstress workshops in BCN and Tallinn.   
 
 SOMA vibrational voice workshop coming soon. 
 
 “By breathing and believing; you are the manager of your energy.”
 Wim Hof 

 Check out the Wim Hof website: https://www.wimhofmethod.com 

 Check out the SOMA website: somabreath.com [2] 
 
 Check out InnerGlow: www.inner-glow.net [3]

Links:
 ------
 [1] http://www.facebook.com/InnerGlowOfficial/

 [2] http://somabreath.com
 [3] http://www.inner-glow.net

 Hanna Roosi

20 aastat tagasi sattusin  õppima Shindod Almer Jansu käe all ja see  on tänaseni koos idamaise elufilosoofiaga mu elu osa.15 aastat tagasi otsisin peale laste sündi lahendust seljavaludele ja jõudsin selleni, et ainus, mis aitab, on elu lõpuni regulaarselt korsetilihaseid treenida. Massöörina hakkasin märkama, et need harjutused on vajalikud enamikule meist ja hakkasin trenne andma. Õppisin mitmetel pilatese, shindo, kinesioloogia, shiki meetodi, jooga, refleksoloogia, tantra ja massaazi kursustel ning noppisin igalt poolt parimad palad välja. Õpin ja täiendan end muudkui edasi ja jagan avastatut rõõmuga.Annan rahulikke Shindo venitustunde ja Energiavõimlemise tunde, mis koosnevad peamiselt jooga, pilatese ja shindo harjutustest.  

Minu  tundides pole hüppamist, rabelemist ega higistamist.

Kontakt: telef 5088807 , e-post [email protected]Arina Haikal

MEET YOUR INSTRUCTOR

Arina is a certified Unnata® Aerial Yoga and B.K.S. Iyengar Yoga trainer based in Estonia. With many years of teaching experience, Arina’s passion is to mix her knowledge into the training that she gives. For Arina yoga is an extension of her passion for movement, fitness, dance and spiritual growth. Her specialty is To mix her knowledge of different styles into one training. Her classes are always challenging, as she makes her students feel their body differently.Krista Köster ja Whitedove (UK)

Krista Köster "Kristalove"
on tantsija koreograaf ja tantsu õptaja, kelle loomingut on esitatud mitmetes Eesti teatrites sh Vaba Lava, NO99, Kanuti Gildi Saal, Kumu Auditoorium ning mitmed muud lavad nii Eestis kui mujal maailmas.
Viimased viis aastat on Krista elanud ja tegetsenud vaheldumisi Indias ning Eestis. Olles aktiivne jooga õpetaja ja praktiseerijana. see aeg on olnud väga pöördeline ning arendav ja viinud kokku äärmiselt huvitavate inimeste ning valdkondadega. Nii sai kaks aastat tagasi alguse ka armastus helide ja nendega töötamise ja tervendamise vastu. Nüüdseks on sellest välja kasvanud projekt "We Are Sound - transcendental soundscapes"  koos Steve Chard 'Whitedovega' , millega tegutseme nii heliteraapia kui heliloomingu vallas andes kontserte, helirännakuid, tervendavaid seansse ja plaanis on lähiajal jõuda ka tantsuetenduseni oma loodud helide saatel.

Krista annab jooga tunde nii eraviisiliselt kui gruppigele, juhendab tantsurännakuid ja õpetab mitmeid erinevad tantsustiile, praktiseerib Ayurvedic Yoga Massazi ja Traditsioonilist Ayurveda õliteraapiat Abhyanga, viib läbi helirännakuid ja tervendavaid heli seansse tiibeti helisevate kausside ja gongidega.

Steve Chard "Whitedove"
muusik | tervendaja | shamaan

Whitedove on olnud ühenduses inglite ning tervendavate jõududega lapsest saati. 
Sündinud Inglismaal kuid veetnud 2 esimest eluaastat Nepaalis, millage on siiani väga sügavalt ühenduses. Whitedove teekond on olnud äärmiselt kirev ning müstiline, millest 10 aastat möödus Londonis Camdeni linnaosas omaloodud Tervendavate Kunstide Keskuse 'Rainbow Visions' looja ja hingena. 
Viimased 7 aastat on ta elanud ning tegutsenud Indias, Nepaais, Indoneesias, Liibanonis tervendades ning luues muusikat.
Whitedove on õppinud ja praktiseerinud tantrat, joogat, kabbalat üle 25 aasta, ta on multiinstrumentalist mängib sitari, kitarri, trumme, meister helikausside ning gongide mängija (tal on kaasas oma unikaalne antiiksete helikausside kollektsioon ja muusikainstrumendid). Whitedove on nõutud Tarot kaartidega ennustaja & nõustaja, astroloog, töötab välja oma oraakli süsteemi ja kujundab Tarot kaardipakki; ta on poeet, mõtiskleja, helikunstnik, aidanud oma tervendavate seanssidega väga paljusid inimesi ja ka loomi üle maailma. Saatuse tahtel on ta nüüd jõudnud Eestisse ja Kosmilise Gongide Ööl on teil võimalik temaga tutvuda ning meisterlikust gongimängust ja helide loomisest osa saada :)

Siinkohal mõned Whitedovi praktikad, mis võivad huvi pakkuda: 
- Tarot kaartide lugemine
- Shamanistlik tervendamine kasutades tiibeti helikausse, gonge, trumme, phurba't ja muid vahendeid üks ühele, paaridele või gruppidele
- Reiki seanss ja Reiki kursus 1 ja 2 tase
- Tiibeti helikausside ja Gongi mängimise koolitus

JUHENDAJA KONTAKTID:
[email protected]
+372 5518294Japa Dharam Kaur (Ljudmilla)

From many years now I have started my journey of searching for the basic answers like who am I, why am I here, what is my mission? There were lots of different roads and experiences and they all led me to yoga. Any type of yoga. I am a practitioner, I believe that there is a connection between body mind and soul. And in order for them to be in balance they need to work together and be able to synchronise with impulses that surround us from the outer space and vibrations from inner essence. Once there was a time in my life where everything began to collapse. I wasn’t feeling happy with myself on many levels, starting from looks to deepest confusions within me, which impacted all areas of life. That was the point when Kundalini yoga came into my life almost accidentally, just exactly when I couldn’t take it anymore, and strongly decided to find solutions, otherwise I might lose myself.

First lesson when I got acquainted left me thinking- what just happened? Was it serious? Why did we sing those songs? Is this sect or some holy choir? Had to admit that KY is a different form of yoga than other types. However I gave it another chance and then it just hit me right into the point where I just surrendered to it and felt like ‘’oh finally I am here’’. It was beautiful.
And then I went deeper with it, almost immediately I realised that regular classes wasn’t enough for me, I need to learn more about it, and overall it took me 3 years of practising KY. I believe the time has come for me to go even further and share my knowledge and practices with you at this special place.

I am also enriching my practices with other skills and additionally I have acquired Reiki healing technique, that also came very accidentally to my life.

All I can add to KY classes is to prepare to have a lot of focus on breath, enjoy the process and listen to your body. Everything else you will discover on your mat :) 

With love and support,
Japa Dharam Kaur (Ljudmilla)
 Eeva Kallis

Olen 25 aastat oma elust otsinud ja leidnud ennast läbi erinevate kehas olemise praktikate ja täna tunnen end ära selles kohas, mida saab nimetada koduks.  Kehas üleni.

Joogaga alustasingi 25aastat tagasi väga praktilisel põhjuse-mu selg oli nõrk ja ei kandnud  mind enam. Sealt algas teekond väljast sissepoole. Oli ka teisi vabastavaid praktikaid, mis tõid mind lähemale äratundmistele, mis mind inspireerib ja kuidas mu meel on seotud kehaga ja kuidas mu süda(hing) on rahul kui saan läbi kehatöö märgata ja reguleerida oma mõttemustreid ja harjumusi. Täna olen ise läbinud Yin jooga juhendaja treeningu ja annan tunde teist aastat.

10 aastat tagasi avastasin 5rütmi tantsu ja tundsin selle ära. Sukeldusin sellesse täiega ja rändasin tantsides mööda maailma ja õpetajaid , et kogeda ja tühjendada ja puhastada endas seda tohutut allasurutud emotsioonide möllu. Kehatöös olen alati rohkem kohal olnud, kui sõnalises teraapias. 

3aastat tagasi vahetasin 5 rütmi Open flooriga ja läksin õpetaja väljaõppesse. Täna olengi vabastava teadliku tantsu “Open Floor” sertifitseeritud õpetaja. Vaata lisa  https://openfloor.org

Minu suurim õppimine ongi hetkel  juhendamine ja oma kehas kogetu jagamine läbi “Open Floor” meetodi. 

 Marta Selter

Joogaga puutusin esimest korda kokku Tartus oma esimest last oodates aastal 2008. Seejärel kolisin kolmeks aastaks Jaapanisse Tokyosse, kus tegelesin põhiliselt Iyengar stiilis joogaga. Aastal 2012 kolisin Taisse Koh Phangani saarele, kus 2017 aasta septembris läbisin multi-stiilis (põhirõhk Vinyasa ja Hatha stiilil) joogaõpetajate kursuse ning alates novembrist 2017 olen ka Yoga Alliance's registreeritud joogaõµpetaja (RYT 200).RIITA JAUP

Riita Jaup on väga ekspressiivne, inspireeriv, intuitiivne, dünaamiline ja elujaatav naine. Oma tundliku ja sügava puudutusega äratab ta rõõmutu, pinges ja sulgunud keha taas kogema rõõmu ja tajuma elu värve. Lisaks puudutab Riita ka oma avala naeratuse, nakatava naeru, osavõtliku kohaloleku ja sõnaga. Viimased 8 aastat on Riita olnud Shindo venitustundide juhendaja ning viimased kolm aastat tegelenud Lomi Lomi massaažiga. Tema Lomi massaaži õpetajad on olnud Nisarga Eryk Dobosz ja Susan Pa'iniu Floyd, kes on disaininud Lomi Lomi koolituse programmi selliseks nagu see täna on. Riita soov on seda imelist puudutuse kunsti ka teistele õpetada, sest armastavas ühenduses ja puudutuses on tervenemise vägi !Kadri Ilves

Kadri tegeleb erinevate keha-meele teraapiatega: kraniosakraalteraapia, MER-massaaž, hüpnoteraapia ja SRI (somato-respiratory integration).

Ühtlasi õppis ta Californias, Santa Barbaras Resistance Flexibility meetodi autori Bob Cooley juures vastupanuvenituse treeneriks ja terapeudiks (www.thegeniusofflexibility.com).

Rohkem infot on võimlaus küsida õpetajalt: 
[email protected]Kristiina Viires

Kristiina teekond joogasse sai alguse 2007 ashtanga joogaga tutvust tehes. Sealt edasi jõudis Kristiina hatha joogani, Agama joogakoolini ja äratundmiseni, et ta on leidnud oma tee. Kristiina on olnud Agama Yoga joogakooli õpilane alates 2009. Lõpetanud Agama Yoga õpetajate kursuse (500h) 2011 ning Orange Sash joogataseme (400h) 2012 ning käib igal aastal end täiendamas ning tasemeõpinguid jätkamas Agama Yoga koolis Tais, Koh Phangani saarel (www.agamayoga.com). Omab IYF& RYS sertifikaati.

Igapäevaselt on Kristiina joogaõpetaja, personalijuht ning korraldab enesearengu kursusi täiskasvanutele. 

Rohkem infot tundide kohta: 
[email protected]Viktor Palmet

Viktor Palmet, õppinud ainult Hiina meistritelt, sealhulgas kolmel viimasel aastal Hiinas Wudang Kungfu Akadeemias. Omistatud taoistlik isikunimi Pan Mao Zi Ku. Lisaks Hiina võitlus- ja tervisealade tundmisele oman neli musta vööd erinevates Jaapani võitluskunstides.

Tegelenud idamaiste võitluskunstidega alates 1980 aastast. Varasemal ajal peamiselt karatega ning põgusalt taiji-ga. Edaspidi jätkasin Jaapani võitlusviisidega paralleelselt Hiina stiilidega.

Alates 2012. aastast sõidan igal aastal kuuks ajaks Hiina Wuadangi Kungfu Akadeemiasse end täiendama. 2014 aasta märtsis pühitseti mind Zang Sanfeng kungfu traditsioonide hoidjaks (Zhang Sanfeng Pay) 16. generatsioonis. Samas anti vastav tunnistus ning taoistlik nimi Pan Mao Zi Ku. Meister Yuan Xiu Gang annetas tseremoniaalse mõõga.Tiit Trofimov

Olen õppinud ja praktiseerinud erinevaid Osho meditatsioone ja käinud kogemas meditatsioone Osho Rahvsvahelises Meditatsiooni keskuses Punes.
Olen läbinud lugematul hulgal enesearengu ja meditatsioonide kursuseid ja praktiseerin ise igapäevaselt nii joogat kui meditatsioone.Kristiina Piiparinen

Kristiina Piiparinen on Yin jooga õpetaja. Teadlikku enesearenguteed on ta käinud viimased seitse aastat, seejuures läbinud erinevaid kursuseid ning aktiivselt on ta joogaga tegelenud kolm aastat. Ta on läbinud aastase holistilise treeningu programmi ja 2016. aastal läbis ta Sebastian Pucelle ja Murielle Burellier-i poolt läbi viidud Yin jooga õpetaja koolituse I ja II taseme, millest esimene hõlmab praktikat, anatoomiat, filosoofiat ja juhendamise metoodikat ning teine keskendub meridiaanide teooria, 5 elemendi õpetuse, Qi liikumise ja Traditsioonilise Hiina Meditsiini Teooria õppimisele nii teoorias kui ka Yin jooga praktikast lähtuvalt. Kristiina väärtustab tervislikku ja teadlikku eluviisi ning leiab, et Yin jooga on imeline praktika, et luua endasse ja oma ellu tasakaal. “ Vahel on vaja peatuda ja luua vaikust kehas ja meeles, et esile saaks kerkida kõik see, mis vajab teadvustamist ja tervendamist. Yin jooga on selleks imeline praktika, mis õpetab märkama kehas olevaid energiablokeeringuid ja pingeid ning tajuma meele vaigistamise tervendavat jõudu. Praktiseerides Yin joogat keha avaneb ja muutub paindlikumaks, meeles tekib selgust ja avarust ning kasvab teadlikkus iseenda terviklikkusest. ” jagab Kristiina oma mõtteid.Hedi Laigar

Pean Loodust oma esimeseks õpetajaks. Olles pidevas muutumises ja kasvamises, jõudsin 2012. aastal Bhairava Yoga kooli. Üsna pea sai mulle selgeks, et jooga- ja tantrateadus on minu hingele lähedased ning toovad palju lisaväärtusi igapäevasesse ellu. 2013. aasta alguses peatasin oma ehitusinseneri karjääri ning suundusin Taisse Agama Yoga kooli oma teed otsima. Läbides seal vahetu, sügava ja intensiivse pühendumisega joogaõpetaja kursuse, on tänaseks minust saanud joogaõpetaja. Paljuski tänu jooga ja tantra praktikatele olen taasloonud tugeva sideme oma naiselikkusega. Minu jaoks on naisenergial ja loodusel palju ühist – ilu, võlu, võim ja vägi, viljakus ning taasloomine. Loogilise jätkuna oma vaimsel teel Agama Yoga koolis läbisin ka Müstilise Tantsu õpetaja kursuse.

Olles teadlik iseenda piiritusest ja naise jumalikkusest on minu suurim soov jagada kogetut teiste jumalannadega ja kogu inimkonnaga enda ümber!Deva Lokita (Brenda Randroo)

DEVA LOKITA on Osho Rahvusvahelise Meditatsiooni Keskuse sertifitseeritud meditatsioonijuht, läbi viimaks Osho meditatiivseid teraapiaid: Osho “Müstiline Roos” ja Osho “Tuletades Meelde Unustatud Keele Rääkides oma Keha Mõistusega” ning erinevaid Osho meditatsioone ning kursuseid. Lisaks on Deva Lokita läbinud “Enesehüpnoos sügavaks meditatiooniks” treeningmooduli.

Deva Lokita on Osho Meditatsiooni Keskuse Eestis üks juhtidest. Deva Lokita juhendab regulaarselt Osho meditatsioone ja kursuseid ning viib läbi individuaalseansse. Samuti omandas ta jaapani näomassaaži praktiseerimise õigused, omab sertifikaati.